Gatavosimies 5. Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem!

Otrdiena, 22 maijs 2018 07:37

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 maijs 2018 07:55

20. jūlijā Pušmucovas Tautas namā notiks Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki. Tas būs jubilejas pasākums, jo šie svētki Ciblas novadā ir skaista tradīcija, notiek jau 5.reizi.

Organizējot šos svētkus, tiek apzinātas dziedošas un muzicējošas ģimenes, rosināta sabiedrības interese un veicināta tās līdzdalība novada svētku popularizēšanā.

Svētku programmā ģimenēm tiek piedāvāts uzstāties ar brīvas izvēles dziesmām vai skaņdarbiem, izmantojot mūzikas instrumentus vai fonogrammu. Drīkst izmantot visa veida mūzikas instrumentus, kā arī fonogrammas pavadījumu.

Aicinām ģimenes (vismaz 2 personas, tajā skaitā: vecāki, bērni, brāļi, māsas, brālēni, māsīcas, vecvecāki) līdz 13. jūlijam pieteikties Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem Pušmucovas Tautas namā vai pie savu pagastu TN vadītājiem.

Pieteikuma anketas var sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu / vai uz adresi: Pušmucovas TN, Pušmucovas pagasts, Ciblas novads, LV-5742.

Pēc pieteikumu anketu saņemšanas ar katru ģimeni tiks saskaņota svētku veidošanas programma.

Svētku nolikumus un anketas var saņemt visas novada pagastu pārvaldēs un Tautas namos, kā arī pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Foto no pašvaldības arhīva

17.02.2019 11.00 Ziemas prieki lieliem un maziem. (Felicianovas SK)

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”