Gatavosimies 5. Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem!

Otrdiena, 22 maijs 2018 07:37

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 maijs 2018 07:55

20. jūlijā Pušmucovas Tautas namā notiks Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki. Tas būs jubilejas pasākums, jo šie svētki Ciblas novadā ir skaista tradīcija, notiek jau 5.reizi.

Organizējot šos svētkus, tiek apzinātas dziedošas un muzicējošas ģimenes, rosināta sabiedrības interese un veicināta tās līdzdalība novada svētku popularizēšanā.

Svētku programmā ģimenēm tiek piedāvāts uzstāties ar brīvas izvēles dziesmām vai skaņdarbiem, izmantojot mūzikas instrumentus vai fonogrammu. Drīkst izmantot visa veida mūzikas instrumentus, kā arī fonogrammas pavadījumu.

Aicinām ģimenes (vismaz 2 personas, tajā skaitā: vecāki, bērni, brāļi, māsas, brālēni, māsīcas, vecvecāki) līdz 13. jūlijam pieteikties Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem Pušmucovas Tautas namā vai pie savu pagastu TN vadītājiem.

Pieteikuma anketas var sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu / vai uz adresi: Pušmucovas TN, Pušmucovas pagasts, Ciblas novads, LV-5742.

Pēc pieteikumu anketu saņemšanas ar katru ģimeni tiks saskaņota svētku veidošanas programma.

Svētku nolikumus un anketas var saņemt visas novada pagastu pārvaldēs un Tautas namos, kā arī pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Foto no pašvaldības arhīva

25.12.2018 15.00 Ziemassvētku koncerts (Ciblas TN)

29.12.2018 21.00 Svētku balle ar grupu "Rauši" (Ciblas TN)

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv