Gatavosimies 5. Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem!

Otrdiena, 22 maijs 2018 07:37

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 22 maijs 2018 07:55

20. jūlijā Pušmucovas Tautas namā notiks Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki. Tas būs jubilejas pasākums, jo šie svētki Ciblas novadā ir skaista tradīcija, notiek jau 5.reizi.

Organizējot šos svētkus, tiek apzinātas dziedošas un muzicējošas ģimenes, rosināta sabiedrības interese un veicināta tās līdzdalība novada svētku popularizēšanā.

Svētku programmā ģimenēm tiek piedāvāts uzstāties ar brīvas izvēles dziesmām vai skaņdarbiem, izmantojot mūzikas instrumentus vai fonogrammu. Drīkst izmantot visa veida mūzikas instrumentus, kā arī fonogrammas pavadījumu.

Aicinām ģimenes (vismaz 2 personas, tajā skaitā: vecāki, bērni, brāļi, māsas, brālēni, māsīcas, vecvecāki) līdz 13. jūlijam pieteikties Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētkiem Pušmucovas Tautas namā vai pie savu pagastu TN vadītājiem.

Pieteikuma anketas var sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu / vai uz adresi: Pušmucovas TN, Pušmucovas pagasts, Ciblas novads, LV-5742.

Pēc pieteikumu anketu saņemšanas ar katru ģimeni tiks saskaņota svētku veidošanas programma.

Svētku nolikumus un anketas var saņemt visas novada pagastu pārvaldēs un Tautas namos, kā arī pašvaldības mājaslapā (www.ciblasnovads.lv).

Foto no pašvaldības arhīva

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās