1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

CIBLAS NOVADA SVĒTKI

Piektdiena, 22 jūnijs 2018 00:00

PDF Drukāt E-pasts

No 15. līdz 21. jūlijam notiks Ciblas novada svētki. Pašvaldība aicina novada iedzīvotājus piedalīties šajos svētkos, ne vien kā skatītājus, bet arī kā aktīvus dalībniekus!

Ciblas novada svētkus 15. jūlijā ievadīs dievkalpojums un garīgās mūzikas koncerts Evesmuižas katoļu baznīcā (Ciblā). Nedēļas gaitā būs dažādi sporta un kultūras pasākumi, tajā skaitā Dziedošo un muzicējošo ģimeņu koncerts, Bērnības svētki, veselības un sporta diena.

Tradicionāli būs sporta spēļu turnīri „Ciblas novada svētku kauss 2018”: pludmales volejbola – Lucmuižā 17. jūlijā, un strītbola – Ciblā 18. jūlija vakarā. Visi novada iedzīvotāji aicināti piedalīties Veselības dienā „Esi sportisks!” 19. jūlijā Ciblā, peintbola laukuma teritorijā, kā arī pārgājienā 20. jūlijā Līdumnieku apkaimē.

Sestdien, 21. jūlijā, novada svētki noslēgsies ar zirgu rikšošanas sacensībām Pušmucovā un ar lustīgu pasākumu „Visiem kopā – skaisti, gardi, jautri!” Blontos pirms koncerta un balles. Šī pasākuma laikā novada amatnieki un mājražotāji demonstrēs savus izstrādājumus, bet pašdarbnieki uzstāsies ar dziesmām, dejām un muzicēšanu, ikviens varēs atrast sirdij tīkamas jautras aktivitātes un atrakcijas (piepūšamā atrakcija bērniem, gokarti un bundžu karalis). Koncertā „Ar vasaru un mīlestību sirdī” uzstāsies Latvijā zināmi mūziķi: Fēliks Ķiģelis, Madara Grēgere, Jenny May un Agris Semēvics, viņš muzicēs arī ballē. Svētku noslēguma koncerta laikā tiks sumināti konkursa „Ciblas novada sakoptākā sēta 2018” dalībnieki.

Lai svētki izdotos, aicinām pieteikties dziedošās un muzicējošās ģimenes svētku koncertam, kas plānots 20. jūlijā.

Tāpat novada sportiskākie ļaudis aicināti veidot strītbola un pludmales volejbola komandas, lai cīnītos par novada kausu.

Gaidām dalībniekus konkursam „Ciblas novada Sakoptākā sēta 2018” nominācijās: Sakoptākā individuālā māja ciema teritorijā; Sakoptākā lauku sēta; Sakoptākais saimniecība / uzņēmums.

Pielikumā – Svētku programma un Nolikumi dalībai atsevišķos svētku kultūras un sporta pasākumos.

Afiša

17.07.2018 16.00 Pudmales volejbola turnīrs (Lucmuiža)

18.07.2018 19.00 Strītbola turnīrs. (Cibla)

15-21. jūlijs Ciblas novada svētki 2018

19.07.2018 Veselības diena "Esi sportisks" (Ciblā)

21.07.2018 13.00 Ciblas novada kauss 2018 (Pušmucovā)

21.07.2018 19.00 Ciblas novada'svētku noslēguma koncerts (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo