Attīstības programmas projekta publiskā apspriešana

Pirmdiena, 16 jūlijs 2018 10:30

Šonedēļ pagastos notiks vietējiem iedzīvotājiem organizētas sanāksmes par Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projektu.

Otrdien, 7. augustā, sanāksmes notiks: Līdumnieku pag. pārvaldē – plkst. 9:00; Ciblas pag. pārvaldē – pl. 11:00; Blontos, Administrācijas ēkas zālē, – plkst. 14:00.

Trešdien, 8. augustā, sanāksmes notiks Pušmucovas TN – plkst. 9:00; Zvirgzdenes saieta namā – plkst. 11:00.

PAZIŅOJUMS par Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projekta apstiprināšanu un publisko apspriešanu

Ciblas novada pašvaldība 28.06.2018. ir pieņēmusi lēmumu par Ciblas novada Attīstības programmas 2019. – 2025. gadam projekta apstiprināšanu un nodošanu publiskajai apspriešanai. Publiskā apspriešana notiks no 16.07.2018. līdz 15.08.2018.

Priekšlikumus var iesniegt Ciblas novada pašvaldībai līdz 2018. gada 14. augustam. Adrese: „Domes nams”, c. Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV – 5706. Elektroniskā adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Atbildīgā amatpersona: Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska, tālr. 65700844; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projekts pieejams drukātā veidā: Attīstības nodaļā; Līdumnieku bibliotēkā; Ciblas bibliotēkā, Lucmuižas bibliotēkā, Pušmucovas bibliotēkā.

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās