Lūdzamies par Ciblas novadu un tā cilvēkiem

Trešdiena, 25 jūlijs 2018 10:21

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 26 jūlijs 2018 14:53

Svētdien, 15. jūlijā, Ciblas novada svētki tika atklāti ar Sv. Misi Eversmuižas draudzes baznīcā un tai sekojošu garīgās mūzikas koncertu.

Sv. Misi celebrēja prāvests Antons Justs. Uzrunājot tautu, viņš uzsvēra – tā ir liela Dieva žēlastība, ka esam kopā un lūdzamies. Viņš atcerējās, kā pirms dažām dienām vedis uz Ciblu kādu svešinieku, kurš ar lielu sajūsmu apbrīnojis novada skaistumu. Tas licis aizdomāties – kāpēc es neredzu to? Pārkarsis saulē? Noguris no ikdienas darbiem? Kāpēc mums nav laika vērot skaisto sev apkārt?

Prāvests uzvēra: „Svētku dienās jābūt šai iespējai atslēgties no darba un ieraudzīt dabu, cilvēkus un to, ko pats esi labu izdarījis. Ja ir vieta, kur esi ielicis sirdi un darbu, jūti gandarījumu, jo caur tevi nācis kas labs novadam. Šīs dienas Svēto Rakstu lasījumos Dievs saka: jākalpo Dievam un cilvēkiem, un jāsludina Labā Vēsts. Katram no mums jācenšas saredzēt labo un pilnveidoties, bet slikto pārveidot par labo. Esam aicināti nest ko labu šajā dzīvē. Sv. Ignācijs ir teicis: kad strādā, tad tā – it kā viss atkarīgs no tevis, kad lūdzies – it kā viss atkarīgs no Dieva.”

Uzrunas noslēgumā prāvests izteica domu, ka novads nav institūcija, bet reālu cilvēku kopums, un aicināja kopīgi lūgties.

Sv. Misē piedalījās draudzes koris. Tika izdziedātas vairākas skaistas katoļu lūgšanas.

Garīgo dziesmu koncertā dziedāja un muzicēja zvirgzdenietis Juris Ruciņš, Elīna Reinika un Svetlana Stukāne, Līdumnieku ansamblis (Valdis Naglis, Sanita, Sigita un Egita), Agnese un Daiga Abramānes.

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv