1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Blontos notika vērtīgs LLKC rīkots seminārs

Ceturtdiena, 02 augusts 2018 15:56

PDF Drukāt E-pasts

SIA „Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs” (LLKC) Ludzas nodaļa šī gada 1. augustā Blontu Tautas namā organizēja informatīvo semināru “Kopējās lauksaimniecības politikas attīstība pēc 2020. gada, uzsvaru liekot uz mazām un vidējām saimniecībām. Lauku attīstības programmas (LAP) aktualitātes 2018. gadā”.

LLKC Ludzas nodaļas pārstāvis Agris Trukšāns notikušo semināru uzskata par ļoti vērtīgu, jo daudzie klātesošie varēja no viskompetentākajiem avotiem gūt apstiprinājumu tam, ka arī nākamajā plānošana periodā zemnieku saimniecības varēs pretendēt uz subsīdijām un citu atbalstu. Perspektīvu iezīmēja Zemkopības ministrijas (ZM) un Lauku atbalsta dienesta (LAD) amatpersonas: ZM Valsts sekretāra vietniece Pārsla Rigonda Krieviņa, LAD direktores vietnieks Ģirts Krūmiņš un zemkopības ministrs Jānis Dūklavs.

Seminārā par LLKC aktualitātēm informēja LLKC valdes priekšsēdētājs Mārtiņš Cimermanis.

Interese par šo semināru bija liela – reģistrēti vairāk kā 60 klausītāji no Ciblas, Ludzas, Kārsavas un Rēzeknes novada, pārsvarā zemnieku saimniecību, SIA un  IK pārstāvji, kā arī ar lauksaimniecību saistītas organizācijas: LLKC Ludzas un Rēzeknes biroja darbinieki, LAD pārstāvji no Rēzeknes, Malnavas koledžas vadītāji.

Seminārā lauksaimniekiem aktuālā informācija tika izklāstīta ļoti kodolīgi, neskarot politiskus jautājumus.

Afiša

17.02.2019 11.00 Ziemas prieki lieliem un maziem. (Felicianovas SK)

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo