Pieteikšanās ekstrēmajām sacensībām sākusies!!!
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Pieteikšanās ekstrēmajām sacensībām sākusies!!!

Pirmdiena, 06 augusts 2018 10:46

PDF Drukāt E-pasts

18. augustā Ciblā, peintbola laukumā, notiks tradicionālās ekstrēmās sacensības „Styprūs skriejīņs”, ko organizē IK „LANAS 777” (Aldis Tihovskis).

Plānots starts sievietēm un vīriešiem (plkst. 11:30), bērniem no 6 līdz 10 gadiem (plkst. 12:30) un komandām (plkst. 13:00).

Dalībai sacensībās var pieteikties jebkura persona, kas sacensību dienā ir sasniegusi 18 gadu vecumu, bet no 16 gadiem drīkst pieteikties tikai ar vecāku rakstisku atļauju. Savukārt komandā jābūt trim cilvēkiem, obligāti jābūt pārstāvētiem abiem dzimumiem. Bērniem (6 – 10 gadi) trasē līdzi jādodas vismaz vienam no vecākiem.

Trases garums ir aptuveni 4,5 kilometri. Trasē ir 30 šķēršļi (gan dabīgi, gan mākslīgi veidoti). Ātrākais dalībnieks to var paveikt mazāk kā pusstundā. Sacensību kontrollaiks – 90 minūtes. Bērnu trases garums ir 350 metri, tajā ir 8 šķēršļi.

 

Pieteikšanās sacensībām jau sākusies. Rakstiet uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu vēstuli ar tekstu: „Piedalīšos sieviešu (vīriešu, bērnu, komandu) skrējienā „STYPRŪS SKRIEJĪŅS”. Vārds. Uzvārds. Dzimšanas gads” Piemēram: „Piedalīšos vīriešu skrējienā „STYPRŪS SKRIEJĪŅS”, Jānis Ozols. 1980.g.).

Dalības maksa: individuālajiem dalībniekiem – 5 eiro, komandām – 20 eiro, bērniem – 1 eiro.

Līdzjutējiem ieeja brīva (būs ziedojumu kaste).

Sacensību dienā būs jāparakstās pieteikuma anketā, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.

Trīs labākie katrā grupā (sieviešu, vīriešu, komandu, bērnu) tiks apbalvoti ar kausiem, medaļām, diplomiem, suvenīriem, kā arī nelielu naudas balvu.

Sacensības IK „LANAS777” organizē sadarbībā ar Ciblas novada pašvaldību, biedrību „Strauts” un Ciblas jauniešu centru „Impulss”.

Sīkāka informācija – pa tālruni 26162066 un internetā (http://aldons.anazana.com/lv).

Afiša

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo