Bērzu ielā – divkārtu virsmas apstrāde

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 09 augusts 2018 09:31

Ciblas novada pašvaldība pārbūvē trīs grants ceļu posmus, piesaistot finansējums no Lauku atbalsta dienesta (LAD).

Šonedēļ Bērzu ielā Ciblā 0,833 km garumā tiek veikta divkārtu virsmas apstrāde: secīga pirmās saistvielas kārtas un pirmās sīkšķembu kārtas uzklāšana, kam seko otras saistvielu kārtas un otras sīkšķembu kārtas uzklāšana. Virsmas apstrādi veica „Latvijas autoceļu uzturētājs”.

Būvnieks SIA „Ceļi un telti” šai ielai dot 5 gadu garantiju, bet jāievēro zināmi nosacījumi. Tāpēc līdz 30. septembrim Bērzu ielā Ciblā ir noteikti satiksmes ierobežojumi – tajā ir liegts iebraukt kravas transportam ar pilnu masu virs 7 tonnām. Ierobežojums noteikts, lai neveidotos virsmas nobīdes un rises, kas mazinās ceļa kalpošanas ilgumu.

Pašvaldības ceļu pārbūves projektā šobrīd jau pabeigta divu ceļu pārbūve: Pušmucova – Zujeva (P 3) 1,784 km garumā un Lucmuiža – Kaļvi (Z-7) 0,726 km garumā. Uz šiem posmiem uzbērtas divas kārtas šķembu.

Šādi Ciblas novada pašvaldība realizē projektu Latvijas valsts un Eiropas Savienības atbalstītā pasākumā „Pamatpakalpojumi un ciematu atjaunošana lauku apvidos”.

19.03.2019 15.00 Kolnasāta aicynoj. (Pušmucovas bibliotēkā)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)

30.03.2019 19.00 "Ciblas novada uzņēmējs 2018" (Blontu TN)