Līdz 14. augustam pašvaldība gaida priekšlikumus Attīstības programmai
 1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Līdz 14. augustam pašvaldība gaida priekšlikumus Attīstības programmai

Ceturtdiena, 09 augusts 2018 11:42

PDF Drukāt E-pasts

Šonedēļ visos Ciblas novada pagastos notika vietējiem iedzīvotājiem organizētas sanāksmes par Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projektu. Aktivitāte šajā publiskajā apspriešanas posmā diemžēl bija zema.

Atgādinām, ka vēl līdz šī gada 14. augustam iespējams iesniegt priekšlikumus. Lai izprastu pašvaldības ieceres turpmākajai attīstībai, iesakām izlasīt vismaz trīs daļas no visiem Attīstības programmas dokumentiem: II daļu – Stratēģisko, III daļu – Rīcības plāns, IV daļu – Investīciju plāns.

Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projekts pieejams drukātā veidā: Attīstības nodaļā; Līdumnieku bibliotēkā; Ciblas bibliotēkā, Lucmuižas bibliotēkā, Pušmucovas bibliotēkā.

Priekšlikumi iesniedzami Ciblas novada pašvaldībai. Adrese: „Domes nams”, c. Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV – 5706. Elektroniskā adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Atbildīgā amatpersona: Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska, tālr. 65700844; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /.

Afiša

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo