Līdz 14. augustam pašvaldība gaida priekšlikumus Attīstības programmai

Līdz 14. augustam pašvaldība gaida priekšlikumus Attīstības programmai

Ceturtdiena, 09 augusts 2018 11:42

Šonedēļ visos Ciblas novada pagastos notika vietējiem iedzīvotājiem organizētas sanāksmes par Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projektu. Aktivitāte šajā publiskajā apspriešanas posmā diemžēl bija zema.

Atgādinām, ka vēl līdz šī gada 14. augustam iespējams iesniegt priekšlikumus. Lai izprastu pašvaldības ieceres turpmākajai attīstībai, iesakām izlasīt vismaz trīs daļas no visiem Attīstības programmas dokumentiem: II daļu – Stratēģisko, III daļu – Rīcības plāns, IV daļu – Investīciju plāns.

Ciblas novada Attīstības programmas 2019. - 2025. gadam projekts pieejams drukātā veidā: Attīstības nodaļā; Līdumnieku bibliotēkā; Ciblas bibliotēkā, Lucmuižas bibliotēkā, Pušmucovas bibliotēkā.

Priekšlikumi iesniedzami Ciblas novada pašvaldībai. Adrese: „Domes nams”, c. Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV – 5706. Elektroniskā adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Atbildīgā amatpersona: Attīstības nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska, tālr. 65700844; Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu /.