1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Piecas dienas – sportiski un veselīgi

Ceturtdiena, 30 augusts 2018 09:45

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 05 septembris 2018 07:36

PDF Drukāt E-pasts

Īstenojot projektu „Veselības veicināšana iedzīvotājiem Ciblas novadā”, piecas dienas jūlijā (no 24.07.2018. līdz 28.07.2018.) jaunieši vecumā no 13 līdz 18 gadiem darbojās diennakts nometnē, ko organizēja biedrība „Strauts”.

Galvenais uzsvars tika likts uz fiziskām aktivitātēm, kas šajā vecumā ir ļoti aktuālas, jo diemžēl jāsecina, ka pusaudži lielu daļu laika pavada pie viedierīcēm. Tas bija arī viens no iemesliem, kāpēc sākumā bija grūti nokomplektēt nometnes sastāvu, daudzi jaunieši nevēlējās šķirties no savām viedierīcēm uz 5 diennaktīm.

Kopumā nometnē valdīja jautrs un sportisks gars, jo komandas sacentās savā starpā un ik dienu bija kāda jauna nodarbošanās. Notika arī lekcijas, ko pasniedzēji centās pielāgot pusaudžiem, lai viņiem ir interesanti.

 

Šī bija pēdējā nometne, ko organizējām minētajā projektā. Kopumā veselīga dzīvesveida popularizēšanai 2017. un 2018. gada vasarā bija organizētas trīs nometnes dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Šāda aktivitāte projektā vairs netiks īstenota. Kopējās izmaksas visu trīs nometņu organizēšanai ir 10 826,44 eiro, tādējādi šī ir dārgākā līdz šim īstenotā projekta aktivitāte.

Afiša

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo