Noslēgumam tuvojas stadiona pārbūve

Pirmdiena, 03 septembris 2018 07:28

Vasaras sākumā – 7. jūnijā – tika uzsākti Ciblas vidusskolas stadiona pārbūves darbi. Tos veic uzņēmums „Austrumu būvnieks Plus” no Varakļāniem.

Intensīvi tika strādāts augustā. 29. augustā tika liets asfalts uz skrejceliņa. Darbus paredzēts pabeigt līdz 7. septembrim, ja būs labvēlīgi laika apstākļi, un septembra pirmajā pusē skolas stadionu varēsim svinīgi atklāt.

Lauku atbalsta dienests ir apstiprinājis Ciblas novada pašvaldības projektu Nr. 17-01-AL34-A019.2201-000001 „Ciblas vidusskolas stadiona pārbūve”. Projekta attiecināmās izmaksas ir 50 000 eiro, un projekta īstenošanas gadījumā būs iespēja saņemt publisko finansējumu no LEADER 45 000 eiro apmērā. Stadiona pārbūves kopējā summa ir gandrīz 167 tūkstoši eiro (bez PVN), līdz ar to lielākā daļa finansējuma nāks no pašvaldības budžeta.

_______________________________________________________________

Mārīte Romanovska, Ciblas novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja

27.09.2018 18.00 Saruna ar Anželiku Jurševicu

29.09.2018 XV Tautas muzikantu saiets (Pušmucovas TN)