1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Ludzas upes posma tīrīšanas projekts atlikts

PDF Drukāt E-pasts

Ir lauzts Latvijas vides aizsardzības fonda administrācijas (LVAFA) līgums ar Ciblas novada pašvaldības par projekta Nr. 1-08/76/2018 „Ludzas upes posma tīrīšana 6 kilometru garumā no Ciblas ciema Z daļas līdz Berjozovkai” realizēšanu.

Pašvaldība plānoja līdz 2019. gada 30. aprīlim attīrīt 6 km Ludzas upes posma no sanesumiem, aizsprostiem, sagāztiem kokiem. Šādi tiktu uzlabota upes caurplūdamība, samazināta plūdu iespējamība, līdz ar to būtu iespējams efektīvāk un laicīgāk apsaimniekot lauksaimniecības zemes.

Šis projekts tika apstiprināts LVAFA izsludinātajā konkursā. Projekta kopējais finansējums sasniegtu 45 tūkstošus eiro, no tiem gandrīz 41 tūkstotis – LVAFA finansējums, nepilni 5 tūkstoši eiro – pašvaldības līdzfinansējums.

Pēc līguma parakstīšanas pašvaldība saņēma tai iepriekš nezināmu informāciju par to, ka Ludzas upes tiesiskais valdītājs ir Valsts SIA „Zemkopības ministrijas nekustamie īpašumi”.

Pašvaldība nav tiesīga ieguldīt finansējumu citas juridiskas personas īpašuma sakārtošanā. Un, izvērtējot visus potenciālos ieguvumus un zaudējumus, Ciblas novada pašvaldība nolēma atteikties no projekta.

Ar LVAFA š.g. 5. septembrī tika panākta vienošanās izbeigt līgumu minētā projekta finansēšanai. Finanšu līdzekļi tā realizācijas vēl nebija pārskaitīti, kā arī nebija izmantoti pašvaldības līdzekļi kādai no projekta aktivitātēm.

Afiša

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo