Izsludināts konkurss „Ciblas novada gada cilvēks”

Pirmdiena, 01 oktobris 2018 09:59

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 18 oktobris 2018 08:13

Aicinām līdz š.g. 31. oktobrim pieteikt pretendentus konkursa nominācijās Gada cilvēks, Gada jaunietis, Mūža ieguldījums. Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, aicinām izvirzīt pretendentus no katra pagasta Pateicības raksta un naudas balvas 50 eiro vērtībā pasniegšanai par aktīvu dalību sabiedrības dzīvē, nozīmīgu ieguldījumu savā profesionālajā izaugsmē, darbību cilvēku dzīves uzlabošanai, vides sakārtošanai, vēstures notikumu pamatīgākai izzināšanai, jaunu kultūras vērtību radīšanai.

Pretendentus apbalvošanai var pieteikt novada domes deputāti, darba kolektīvi, biedrības, iedzīvotāju grupa, arī iestādes vai pagasta pārvaldes.

Pieteikumus jāiesniedz Ciblas novada pašvaldības kancelejā vai pagastu pārvaldēs līdz šī gada 31. oktobrim.

Balvas un Pateicības raksti tiks pasniegti LR proklamēšanas 100. gadadienas svinīgajā pasākumā Pušmucovas Tautas namā 16. novembrī.

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās