1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Darbu sāk vēlēšanu iecirņi

Pirmdiena, 01 oktobris 2018 12:55

Pēdējās izmaiņas: Piektdiena, 05 oktobris 2018 13:42

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada teritorijā 1. oktobra plkst. 17.00 durvis vēra 5 vēlēšanu iecirkņi. Tie izvietoti pagastu pārvalžu ēkās Ciblā, Līdumniekos, Pušmucovā un Zvirgzdenē, kā arī novada pašvaldības administratīvajā ēkā Blontos. Pirms vēlēšanu dienas vēlēšanu iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, priekšvēlēšanu programmām, balsošanas kārtību un iesniegt pieteikumus balsošanai vēlētāja atrašanās vietā.

VISI vēlēšanu IECIRKŅI Ciblas novadā

IR PIEEJAMI CILVĒKIEM AR KUSTĪBU TRAUCĒJUMIEM (*).

Sestdien, 2018. gada 6. oktobrī, notiks 13. Saeimas vēlēšanas. Tiesības piedalīties Saeimas vēlēšanās ir visiem Latvijas pilsoņiem, kuri vēlēšanu dienā sasnieguši 18 gadu vecumu.  Saeimas vēlēšanās vēlētāji drīkst balsot jebkurā vēlēšanu iecirknī Latvijā vai ārvalstīs.

Vēlēšanu iecirkņu darba laiks:

Pirmdien, 1. oktobrī: no plkst.17.00 līdz 20.00.

Otrdien, 2. oktobrī: no plkst. 8.00 līdz 11.00.

Trešdien, 3. oktobrī: no plkst. 17.00 līdz 20.00.

Ceturtdien, 4. oktobrī: no plkst. 9.00 līdz 12.00.

Piektdien, 5. oktobrī: no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Vēlēšanu dienā 6. oktobrī: no plkst.7.00 līdz 20.00.

AICINĀM  BALSOT  CIBLAS  NOVADAVĒLĒŠANU  IECIRKŅOS !

Saeimas vēlēšanās nav iespējams balsot iepriekš.

Vēlētāji, kuri nevar nokļūt vēlēšanu iecirknī vēlēšanu dienā 6. oktobrī, var izmantot iespēju nodot balsi glabāšanā. Vēlēšanu iecirkņi, kur varēs nodot balsi glabāšanā, tiks izveidoti pašvaldībās, kur ir vismaz 7500 balsstiesīgo. Pavisam valstī būs 58 šādi iecirkņi. Mums tuvākais – Ludzas novadā, 625. iecirknis Ludzas Tautas namā. Balsi glabāšanā varēs nodot 3. oktobrī (17.00 – 20.00), 4. oktobrī ( 9.00 – 12.00), 5. oktobrī (10.00 – 16.00). Nodot balsi glabāšanā atļauts tikai vienu reizi. Vēlētājs, kurš nodevis balsi glabāšanā, drīkst balsot atkārtoti vēlēšanu dienā, taču tikai tajā iecirknī, kur nodevis balsi glabāšanā. Šādā gadījumā iecirkņa komisija balsotāju sarakstā anulēs ierakstu par balss nodošanu glabāšanā, vēlētāju reģistrēs vēlēšanu dienas balsotāju sarakstā un atkārtoti izsniegs balsošanas materiālus. Vēlēšanu rezultātam pieskaitīs vēlētāja vēlēšanu dienā nodoto balsi, savukārt vēlētāja reģistrācijas aploksne ar glabāšanā nodoto balsojumu tiks dzēsta.

(*) Laikrakstā "Ludzas Zeme" raksta autors pieļāvis kļūdu, informējot, ka iecirkņi nebūs pieejami cilvēkiem ar kustību traucējumiem.


Afiša

30.10.2018 14.00 Marija Zvaigznīte (Ciblas bibliotēkā)

16.11.2018 19.00 Latvijai atmirdzēt zeltsaules staros! (Pušmucovas TN)

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo