„Kustinācija” – priekam, labsajūtai, veselībai!

Pirmdiena, 26 novembris 2018 10:07

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 26 novembris 2018 10:23

5. decembrī plkst. 18.00 mūsu pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā notiks Veselības ministrijas rīkotās kampaņas „Kustinācija” pasākums.

Ar enerģisku ilgtermiņa sociālo kampaņu “Kustinācija” Veselības ministrija plāno aktīvi iekustināt iedzīvotājus visā Latvijā, tādējādi veicinot kustīgu dzīvesveidu kā vērtību un palielinot regulāru fizisku aktivitāšu veikšanu ikdienā. Teju gadu ilgo iedvesmojošo aktivitāšu kopumu līdzfinansē Eiropas Sociālais fonds. Kampaņa “Kustinācija” uzrunās iedzīvotājus arī ar dažādām izglītojošām aktivitātēm. Piemēram, profesionāla autoru komanda izstrādās metodisko programmu dažādām mērķgrupām, kas būs pieejama ikvienam interesentam, lai mudinātu kustēties pareizi. Tāpat paredzēta Vislatvijas izglītojošā programma bērnudārziem un skolām, kā arī plānota Kustinatoru tūre novados, lai iedvesmotu cilvēkus kaut dažas minūtes dienā vairāk kustēties, atjaunojot spēkus un dzīvesprieku.

10.12.2018 Brīvs no atkarībām (Ciblas vidusskolā)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv