1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Aicinājums meža īpašniekiem

Trešdiena, 05 decembris 2018 11:45

PDF Drukāt E-pasts

Aicinājums meža īpašniekiem izteikt savu viedokli par saimniekošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.

Latvijas Meža īpašnieku biedrība (LMIB) ar Latvijas Vides aizsardzības fonda (LVAF) finansiālu atbalstu realizē projektu "Meža īpašnieku izglītošana un iesaiste lēmumu pieņemšanā par meža apsaimniekošanu aizsargājamās dabas teritorijās". Viens no tā uzdevumiem ir noskaidrot meža īpašnieku viedokli par aizsargājamo teritoriju izveides procesu, to apsaimniekošanas nosacījumiem un kompensāciju sistēmu par meža apsaimniekošanas ierobežojumiem.

Meža īpašnieki tiek aicināti izteikt savu viedokli, aizpildot aptaujas anketu www.visidati.lv/aptauja/1394128456/ līdz š.g. 18.decembrim.

Sandra Bērziņa, Latvijas Pašvaldību savienības padomniece vides aizsardzības jautājumos, skaidro: – Latvijā ir ap 135 000 privāto meža īpašnieku. Ienākumu gūšana no meža apsaimniekošanas uzlabo ne tikai meža īpašnieku labklājību, bet sabalansēta saimniekošana dod ieguldījumu arī pašvaldību budžetā. Daļa no meža īpašniekiem saskaras ar problēmām, kas saistītas gan ar procesu, kādā tiek izstrādāti dabas aizsardzības plāni, gan ar dažādiem ierobežojumiem īpašumu apsaimniekošanā. Lai palīdzētu risināt šīs problēmas un pārstāvētu meža īpašnieku viedokli, LMIB veic aptauju un aicina pašvaldības atbalstīt meža īpašnieku viedokļa noskaidrošanu par saimniekošanu īpaši aizsargājamās dabas teritorijās.

Vietējo mežu īpašnieku atsaucība, var palīdzēt apzināt konkrētā pašvaldības teritorijā esošās problēmas un meža īpašnieku vēlmes.

Afiša

10.12.2018 Brīvs no atkarībām (Ciblas vidusskolā)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo