Florbola turnīra kauss atkal aizceļo uz Rēzekni

Piektdiena, 04 janvāris 2019 15:05

Ciblas novada atklātais florbola turnīrs „Jaungada kauss 2018” pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā notika jau trešo reizi. Sacensības 27. decembrī organizēja Ciblas novada pašvaldība un jauniešu centrs ''IMPULSS''.

Šoreiz sacensībās piedalījās 5 komandas. Viena komanda ar nosaukumu „Strauts” – no Ciblas novada. No Rēzeknes bija divas komandas „VUGD” un „Rēzekne”. No Ludzas un Zilupes atbrauca pa vienai komandai „Ludza” un „Zilupe”.

Sacensības, kuras ilga 5 stundas, plkst. 11:00 atklāja Ciblas pagasta pārvaldes vadītājs Miervaldis Trukšāns.
Ļoti spraigā cīņā pirmo vietu izcīnīja ciemiņu komanda „VUGD”, līdz ar to 2018. gadā ceļojošais kauss otro reizi pēc kārtas aizceļoja uz Rēzekni.

Otro vietu izcīnīja komanda „Strauts”. Ciblas „Strauts” spēlē ar „VUGD” bija neizšķirts rezultāts, diemžēl ciblānieši negaidīti zaudēja komandai „Zilupe”.

Trešo vietu izcīnīja komanda „Rēzekne”, ceturto – komanda „Ludza”, un piekto – komanda „Zilupe”.

Turnīra noslēgumā 1. – 3. vietas ieguvēji tika apbalvoti ar kausiem un medaļām.

Par 2018. gada sacensību labāko vārtu guvēju (7 vārti) kļuva Aleksandrs Grehovs no komandas „Rēzekne” (viņš arī 2017. gada turnīra labākais snaiperis). No mūsējiem labāk veicās Endijam Romanovam, kurš guva 6 vārtus.

Ceļojošais kauss pirmajā gadā palika Līdumniekos, bet nu jau divas reizes aizceļojis uz Rēzekni. Cerams, 2019. gadā tas paliks Ciblas novadā.

Paldies visiem sportistiem, kuri piedalījās sacensībās, kā arī līdzjutējiem, kuri atbalstīja savas komandas.

Informē Aldis Tihovskis, jauniešu centra „IMPULSS” vadītājs

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)