1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Papildināti nosacījumi Eiropas Savienības finansēto palīdzības paku saņemšanai

Piektdiena, 25 janvāris 2019 09:57

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada pašvaldības Sociālais dienests informē, ka pēc Labklājības ministrijas ierosinājuma ir papildināti nosacījumi Eiropas Savienības finansēto pārtikas, higiēnas, saimniecības preču un mācību piederumu paku saņemšanai.

Tagad šo paku saņēmēju loks būs plašāks. Eiropas Atbalsta fonda atbalstu var saņemt arī maznodrošinātās personas vai ģimenes, kuru vidējie ienākumi mēnesī nepārsniedz 242 eiro (pērn – 188 eiro). Turklāt visām pilngadīgām personām būs iespēja saņemt arī higiēnas un saimniecības preces, ko līdz šim varēja saņemt tikai bērni vecumā līdz 18 gadiem.

Savukārt ģimenes ar bērniem līdz 12 mēnešu vecumam varēs izvēlēties vienu no fonda higiēnas preču pakām, kurā ir autiņbiksītes mazuļiem no 5 līdz 9 kg vai no 7 līdz 18 kg. Fonda atbalsta saņemšanai, tāpat kā līdz šim, nepieciešama pašvaldības Sociālā dienesta izsniegta rakstiska izziņa.

Attachments:
Download this file (LM pakas.jpg)LM pakas.jpg

Afiša

29.05.2019 09.00 Izrāde "ELPOJIET DZIĻĀK" (Ciblas vidusskolā)

Kapusvētki 2019. gadā

01.06.2019 14.00 Ciblas vidusskolai 70

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo