1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Aicinām uz ikgadējo izglītības iespēju izstādi “Izglītība un Karjera 2019” Rēzeknē 29.martā!

Pirmdiena, 28 janvāris 2019 07:50

PDF Drukāt E-pasts

Jau par tradīciju Rēzeknē ir kļuvusi reģionālās profesionālās un augstākās izglītības iestāžu izstādes “Izglītība un Karjera” rīkošana, kas aicina un piedāvā 8.-12. klašu skolēniem un citiem interesentiem kopā ar skolu pārstāvjiem iepazīties un uzzināt vairāk par profesionālās un augstākās izglītības iespējām, kā arī izvēlēties savu iespējamo nākotnes profesiju un mācību vietu.

Izstāde norisināsies Rēzeknes novada pašvaldības telpās (Rēzeknē, Atbrīvošanas alejā 95A) no plkst.10.00 līdz 15.00.

Izglītības iespēju izstāde “Izglītība un Karjera” ir nozīmīgākā šāda veida izstāde Latgales reģionā, kas tradicionāli notiek katru pavasari, liekot uzsvaru arī uz izglītības iespējām tepat Latgalē un Latgales jauniešu interesēm. Parasti izstādi ik gadu apmeklē vairāki simti jauniešu un interesantu ne tikai no Rēzeknes, bet arī no kaimiņu pašvaldībām un visas Latgales.

Skolu audzēkņiem tā būs lieliska pieredze gūt vispārēju priekšstatu un informāciju par Latvijas augstskolu un profesionālo skolu piedāvātajām mācību programmām un iespējām. Šo izglītības iespēju izstādi kopš 2010. gada Rēzeknē rīko Uzņēmēju biedrība. Uzņēmēji pastāvīgi atbalsta dažāda veida iniciatīvas sadarbībā ar jauniešu organizācijām un izglītības iestādēm, piedalās Karjeras nedēļā, prakses vietu nodrošināšanā studējošajiem.

“Izglītība un karjera 2019” šogad piedāvās izstādes apmeklētājiem iegūt lietderīgu informāciju par katras izglītības iestādes mācību un studiju programmām, uzņemšanas nosacījumiem un iegūstamo specialitāti, iepazīties ar Skolēnu mācību uzņēmumiem, kā arī būs iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un konkursos, kopumā iegūt sev vēlamo informāciju un dažādus izziņas materiālus.

Sagatavoja Līga Šmate, Rēzeknes Uzņēmēju biedrības valdes locekle

Afiša

Kapusvētki 2019. gadā

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo