Lielākais loms sacensībās „Bļitka – 2019” – ap 6,5 kg zivju

Ceturtdiena, 07 februāris 2019 09:27

2. februārī Līdumnieku pagastā notika tradicionālās zemledus makšķerēšanas sacensības „Bļitka 2019”. Jau pirms plkst. 8.00 pie Kurjanovas ezera pulcējās vietējie makšķernieki, lai piedalītos sacensībās.

Laika apstākļi sestdien bija ideāli zemledus makšķerēšanai. Taču lomi arī šoreiz nebija nekādi dižie. Sacensības ilga aptuveni 5 stundas (līdz plkst. 13:00). Šajā laikā gūtais vislielākais kopējais loms – 6,48 kg, to izzvejoja Gints Sprūžs. Rezultātā – I vieta sacensībās. II vieta ar 4,96 kg smagu lomu – Edijam Kušneram. III vieta ar 3,16 kg lomu – Vislvaldim Sprūžam, viņam arī lielākā zivs. IV vieta ar 3,04 kg lomu – Normundam Birskim. Galarezultātu sacensību noslēgumā reģistrēja 8 dalībnieki, mazākais loms – nepilni 2 kg.

Balvas tika pasniegtas pirmo četru vietu ieguvējiem: I – III vietai – kausi, medaļas un dāvanu kartes (20 €, 15 €, 10 €). Par IV vietu – dāvana.

Pēc apbalvošanas makšķernieki kavējās pie ugunskura, baudot maltīti un daloties ar zvejas stāstiem.

Sacensības organizēja Aldis Tihovskis, Ciblas jauniešu centra „Impulss” vadītājs. Finansiālu atbalstu sniedza Ciblas novada pašvaldība.

Kapusvētki 2019. gadā