Klajā nāk "Ciblas Novada Ziņas" 3. numurs šajā gadā

Trešdiena, 27 februāris 2019 09:45

Pēdējās izmaiņas: Otrdiena, 05 marts 2019 11:23

27.februārī klajā nācis Ciblas novada pašvaldības informatīvā izdevuma „Ciblas Novada Ziņas” kārtējais numurs. Tajā lasiet:

* par Ciblas novada pagastos notikušajām iedzīvotāju sapulcēm;

* par to, kas jāievēro, maksājot Nekustamā īpašuma nodokli un zemes vienības nomas maksu;

* Ciblas vidusskolas aicinājums absolventiem un pedagogiem iesūtīt atmiņu stāstus;

* par Ciblas novada un Latgales piedāvājumu tūristiem starptautiskās izstādēs Rīgā un Tallinā;

* par skolēnu sasniegumiem mācību priekšmetu olimpiādēs un dalību valsts mēroga pasākumos;

* par bibliotēku piedāvājumu Blontos, Ciblā, Līdumniekos un Pušmucovā;

* par pieteikšanos dalībai pasākumā „Ciblas novada uzņēmējs 2018”.

Informatīvais izdevums drukātā formā pieejams Ciblas novada pagastu pārvaldēs, bibliotēkās u.c. pašvaldības iestādēs.

LASIET „Ciblas Novada Ziņas”!

Ērika Bondarenko, Ciblas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

Attachments:
Download this file (CNZ 03 - 19.pdf)CNZ 03 - 19.pdf

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)