1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Felicianovā notika Jaunsargu vienību draudzības turnīrs volejbolā

Pirmdiena, 04 marts 2019 10:33

PDF Drukāt E-pasts

Jaunsardzes un informācijas centra (JIC) 2. novada nodaļas jaunsargu vienības 15. februārī pulcējās Ciblas novada pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā. Tā bija veiksmīgi, lietderīgi, sportiski un draudzīgi pavadīta piektdiena.

Jaunsardzes Austrumziemeļlatgales novadu jaunsargu vienības regulāri sabrauc vienkopus gan Kārsavā, gan Tilžā, gan Viļakā, Baltinavā un Rugājos. Šoreiz jaunsargu vienības viesmīlīgi uzņēma Ciblas novads. Šo pasākumu galvenie mērķi ir pilnveidot un nostiprināt jauniešu fizisko un morālo sagatavotību, veicināt patriotismu un sadraudzību satrp jaunsargu vienībām.

Draudzības spēles norisinājās spraigi, aizrautīgi, azartiski...  Katra spēle bija kā finlspēle. Un uzvarēja šajā turnīrā DRAUDZĪBA!

Kaut arī volejbola turnīrs norisinājās līdz vakaram, nogurušu un neapmierināto šeit nebija, gan jaunsargi, gan instruktori bija gandarīti par paveikto. Jaunsargu instruktori uzmanīgi vēroja un analizēja gan katru komandu, gan katra spēlētāja individuālo ieguldījumu spēlē.

Ir iecerēts izveidot jaunsargu simbolisko izlasi un turpmākajām spēlēm izveidot jauktās, samiksētās dažādu novadu jaunsargu vienību komandas.

Jaunsargu instruktors Ivars Novožilovs

Afiša

Tiks ieskandināts "Ilžas" jaunais mūzikas albums

6. aprīlī plkst.15.00 Ciblas Tautas namā tiks ieskandināts Ciblas folkloras kopas „Ilža” jaunais mūzikas albums „Ludzas igauņu dziesmas”, kurā iekļautas 18 dziesmas.

Ludzas igauņu dziesmas ir unikāla un maz zināma Latgales bagātīgās folkloras daļa. Folkloras kopa „Ilža” ir izveidojusi dziesmu programmu, piešķirot jaunu skanējumu Ludzas igauņu muzikālajam mantojumam.

Plašāka informācija par albuma tapšanu -

http://www.ciblasnovads.lv/index.php?option=com_content&view=article&id=2143:ilzzaigaunufolklora&catid=107:citi&Itemid=403

06.04.2019 13.00 "Satiec savu meistaru". (Ciblas TN)

06.04.2019 15.00 Folkloras kopas "ILŽA" mūzikas albūma ieskandināšana. (Ciblas TN)

01.07.2019 Ciblas vidusskola apkopo stāstus.(Ciblas vidusskola)

30.03.2019 19.00 "Ciblas novada uzņēmējs 2018" (Blontu TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo