28. maijā – Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas Ludzā

Trešdiena, 15 maijs 2019 07:09

Otrdien, 28. maijā, laikā no plkst. 11.30 līdz plkst. 17.00 Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā (Ludzā, Stacijas ielā 41) ikvienam interesentam būs iespēja saņemt individuālas Tiesībsarga biroja juristu konsultācijas par dažādiem cilvēktiesību jautājumiem: bērnu tiesībām uzaugt ģimenē, saskarsmes tiesībām, drošību izglītības iestādēs, iekļaujošo izglītību, par tiesībām uz īpašumu, mājokļa jautājumiem, sociālo palīdzību, saziņu ar valsts un pašvaldības iestādēm, tiesībām dzīvot labvēlīgā vidē, u.c.

Konsultācijas ir bez maksas un uz tām ir jāpiesakās iepriekš, zvanot uz Tiesībsarga biroja tālruni 67686768.

Savukārt no plkst. 10.00 līdz 11.00 notiks seminārs bibliotekāriem „Īsi par cilvēktiesībām, labu pārvaldību un tiesībsarga iespējām palīdzēt”, kuru var apmeklēt ikviens interesents.

Iedzīvotājiem ir iespēja pieteikties arī semināram grūtniecēm un mazu bērnu vecākiem par viņu tiesībām nodarbinātības jomā, kas notiks bibliotēkas telpās no plkst. 11.00 līdz 11.30. Seminārā stāstīs par to, kas ir diskriminācija, kā tā var izpausties darba tiesiskajās attiecībās, kas jādara un kur var vērsties, lai aizstāvētu savas tiesības.

Raina Anna Ločmele, Komunikācijas un starptautiskās sadarbības konsultante

Latvijas Republikas Tiesībsarga birojs

29.05.2019 09.00 Izrāde "ELPOJIET DZIĻĀK" (Ciblas vidusskolā)

Kapusvētki 2019. gadā