Izsludināta atkārtota pieteikšanās „Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam”!

Otrdiena, 09 jūlijs 2019 06:34

Ciblas novada pašvaldība atkārtoti organizē Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursu, kurā iesniegtajiem projektiem tiks piešķirts pašvaldības līdzfinansējums.

Kopējā projektu līdzfinansēšanas summa ir 3000 eiro, vienam projektam pieejamais finansējums – līdz 1500 eiro. Atbalsts būs pieejams projektiem, kas tiks realizēti 2019. gada laikā.

Konkursa pieteikumu var iesniegt personīgi vai nosūtīt pa pastu Ciblas novada pašvaldībai, „Domes nams”, c.Blonti, Bontu pagasts, Ciblas novads, LV – 5706, aizlīmētā aploksnē ar norādi „Jauno uzņēmēju biznesa ideju konkursam” un ar iesniedzēja kontaktinformāciju. Papildus konkursa pieteikuma elektroniskā versija jāiesūta uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .

Iepazīstieties ar konkursa nolikumu un gaidām Jūsu pieteikumu!

Pieteikšanās – līdz 2019.gada 31.jūlija plkst.16:00.

Konkursa nolikums

Konkursa pieteikuma veidlapa