Ciblas novada logo

Ciblas novada logo.

Logo_majaslapa

Latgale- zilo ezeru zeme un Ciblas novads ir  ezeriem bagāts. Ciblas novada Logo pamatā ir simbolisks  ezera apveids  ar atspīdumu, kuram apkārt ir zaļš loks, kas beidzas ar Purva Purenes ziedu. Purva Purene ir attēlota arī Ciblas novada ģerbonī un tās zieda piecas ziedlapas  simbolizē piecus Ciblas novada pagastus. Zaļā josla apkārt ezeram simbolizē zaļo zemi.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).