1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ciblas novada svētki 2012

PDF Drukāt E-pasts

Izskanējuši otrie Ciblas novada svētki!

1

   Novada svētki sākās 13.jūlijā Kapukalna estrādē ar pagastu pārvaldnieku kopīgu ugunskura iedegšanu, lai „katra pagasta dziesmas un dejas saplūstu kopā un veidotu skaistus un skanīgus otros Ciblas novada svētkus”. Tad sekoja Ciblas pašdarbnieku un ciemiņu no Līdumniekiem koncerts „TUR IR TAVA SIRDS”, kuru vadīja TN vadītāja Sandra Beļavska. Koncertā uzstājās Kristiāna Manukina, Daiga Abramāne, bērnudārza trio – Lauma Kuzņecova, Lana Rivča, Germans Kovaļenko (vad.Elza Abramāne), folkloras kopa „Ilža” (vad.Dace Tihovska), jauniešu

deju kolektīvs (vad.Terēzija Mizāne), vokālais ansamblis (vad.Valdis Naglis), ”Raušu” pārstāvji – Jānis Kononovs, Valdis Naglis un Līdumnieku puiši – Jānis Augustovs, Igors Zabiļevskis un Valdis Naglis. Koncerts noslēdzās ar Valda Nagļa un Ilgas Īvules ‐ Hmeļņikas veltīto dziesmu Ciblai – „TUR IR TAVA SIRDS”. Pēc koncerta sākās ZAĻUMBALLE, kurā spēlēja Jana Barkāne no Blontiem kopā ar Sandu, Ināra Dovgiallo no Pušmucovas, Laura Kalvāne no Ciblas un Casper&Co no Kārsavas novada.

   18.jūlijā Cirmas ezera pludmalē notika volejbola sacensības, kurās piedalījās 8 komandas: no Ciblas pagasta 3 komandas, no Līdumnieku – divas, no pārējiem pagastiem pa vienai. Pirmās trīs vietas izcīnīja Ciblas pagasta komandas: 1.v. – „Patrioti”, 2.v.” Jauniešu centrs”, 3.v. –„Felicianova”. Sacensību galvenais tiesnesis ‐ Viktors Pisarenko, tiesāja Alvis Budrevičs, Jānis Kondrāts un Ēriks Kondrāts.

   19.jūlijā Pušmucovas pamatskolas sporta laukumā notika futbola sacensības, kurās piedalījās 8 komandas. No Ciblas pagasta – 4 komandas, no Pušmucovas – 2 komandas un pa vienai no Blontiem un Zvirgzdenes. Sacensību galvenais tiesnesis – Anatolijs Stepkāns. 1.v. – Ciblas jauniešu centrs, 2.v.‐ Zvirgzdenes pagasts, 3.v. – Pušmucovas pagasts.

   20.jūlijā Ciblas novada sporta kompleksā notika pašvaldības iestāžu darbinieku sporta svētki, galvenais tiesnesis‐Anatolijs Stepkāns, kuram palīdzēja Edgars Mizāns. 1.v.Ciblas komandai, 2.v.Zvirgzdenei, 3.v.Blontu komandai. Un šīs dienas vakarā Zvirgzdenes estrādē notika pasākums „DĀVĀ SMAIDU”. Pasākuma laikā varēja iegādāties kādu noderīgu mantu vai saldumu amatnieku tirdziņā, nobaudīt šašliku, zupu un, protams, noskatīties koncertu, kuru vadīja TN vadītāja Valentīna Ruciņa. Koncertā uzstājās gan pašmāju folkloras kopa „Saime” (vad. Valentīna Ruciņa), gan ciemiņi no Ludzas – deju kolektīvs „Atvasara”, solistes Kira un Evelīna, gan ciemiņi no Kārsavas novada ‐ Salnavas meiteņu deju grupa, gan ciemiņi no Lietuvas. Pasākums noslēdzās ar zaļumballi, kurā spēlēja Sastdīnes Muzikants.

   Novada svētki noslēdzās 21.jūlijā Blontu TN ar koncertu „RAIBĀ DZĪVE NOVADĀ”, kuru vadīja Pušmucovas pamatskolas skolotāja Elvīra Rimicāne. Koncertā uzstājās amatiermākslinieki no visiem pagastiem. No Blontu pagasta uzstājās soliste Marta Petrovska, meiteņu un sieviešu vokālie ansambļi (vad.Jana Barkāne), no Ciblas – solists Linards Sadovskis un vokālais ansamblis (vad. Valdis Naglis), no Līdumniekiem – Jānis Augustovs, Igors Zabiļevskis, Valdis Naglis un meiteņu vokālais ansamblis (vad.Valdis Naglis), no Pušmucovas – JDK „Māra” (vad.Vija Skuja) un no Zvirgzdenes – vijolniece Elīna Reinika un solists Juris Ruciņš, koncertmeistare Svetlana Stukāne. Koncertā uzstājās arī vieskolektīvi – Zilupes meiteņu deju grupa „Impulss” un Kārsavas novada Salnavas jauniešu deju kolektīvs. Ballē spēlēja grupa „Trīs vīri laivā”.

FOTO GALERIJA

Paldies visiem,
kas piedalījās novada svētku organizēšanā, uzstājās koncertos, piedalījās sporta sacensībās!
Paldies svētku pasākumu apmeklētājiem!

Afiša

23.06.2018 22.00 Līgošana Ciblas Kapukalna estrādē.

23.06.2018 22.00 Līgo Zvirgzdenē.

15.07.2018 15.00 Ciblas novada "Bērnības svētki". (Zvirgzdenē)

20.06.2018 20.00 Komēdija "Krustmāte Jūle no Tūles" (Pušmucovas TN)

22.06.2018 15.00 Līgo Blontos

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo