Blontu pirmsskolas izglītības iestādē tiks vērtēta pedagoga profesionālās darbības kvalitāte

Pirmdiena, 03 decembris 2012 11:17

Pēdējās izmaiņas: Pirmdiena, 03 decembris 2012 12:29

Pamatojoties uz IZM īstenotā ESF projektā „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos” (2009.gada 1.septembra Ministru kabineta noteikumi Nr.998 „Noteikumi par darbības programmas „Cilvēkresursi un nodarbinātība” papildinājuma 1.2.2.5.2.apakšaktivitāti „Pedagogu konkurētspējas veicināšana izglītības sistēmas optimizācijas apstākļos”) 3.aktivitātes (pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas sistēmas pilnveide un tālāka attīstība) rezultātiem un īstenojot Valdības rīcības plānā noteiktos uzdevumus un Sadarbības memorandā starp IZM un nevalstisko organizāciju pārstāvjiem pausto apņemšanos, no 2012./13.mācību gada uzsāk ilgtermiņa pedagogu motivācijas, atalgojuma un profesionālās darbības kvalitātes sasaistes sistēmas pakāpenisku ieviešanu, kur pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšana ir viena no tās sastāvdaļām.

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanai Blontu pirmsskolas izglītības iestādē ir pieteicies viens pedagogs. Šajā sakarā iestādē ir izveidota pedagoga profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas komisija trīs cilvēku sastāvā un izstrādāta komisijas darba kārtība. Pedagoga un komisijas darba laika plānojums ir no 2012. gada novembra līdz 2013. gada aprīlim.

Pedagogu profesionālās darbības kvalitātes novērtēšanas mērķis ir veicināt ikkatra pedagoga patstāvīgu profesionālo kompetenču pilnveidi un profesionālās karjeras izaugsmes iespējas, palielinot pedagoga atbildību par mācību un audzināšanas darba rezultātiem un periodiski novērtējot pedagoga profesionālās darbības kvalitāti.

Blontu PII pedagogu profesionālās darbības

kvalitātes novērtēšanas komisijas priekšsēdētāja Gunta Stolere.

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv