Projekts „Mans mīļais ciemats”

Otrdiena, 11 decembris 2012 11:05

Projekts „Mans mīļais ciemats”

3mes_pasi   Ciblas novada Blontu ciemata iedzīvotāja Inta Timoškina no 20.06.2012 līdz 31.10.2012 īstenoja projektu „Mans mīļais ciemats”, kuru finansiāli atbalstīja VAS „Hipotēku un zemes banka” Klientu klubs „Mēs paši”. Projekta mērķis: uzlabot dzīves kvalitāti un pamudināt novada cilvēkus būt iniciatīviem un radošiem.

Projekta ietvaros tika no jauna uztaisīts ziņojumu statīvs Blontu ciematā, kā arī divi informatīvi stabi ar norādēm.

Liels paldies Ciblas novada pašvaldības domei par atbalstu: visi ar materiāla atvešanu saistītie  darbi, kā arī celtniecības darbi paveikti, pateicoties domes  atsaucībai.

Inta Timoškina, Projekta vadītāja

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).