Eiropas Sociālā fonda projekti Ciblas novadā.

Otrdiena, 19 februāris 2013 09:08

Eiropas Sociālā fonda projekti Ciblas novadā.

Biedrība "MADARA" realizē projektu "Biedrības "MADARA" telpu aprīkojuma un inventāra iegāde".

Ciblas novada Blontu pagasta folkloras kopas mēģinājumi notiek pirmskolas izglītības iestādes ēkā, kur pateicoties vietējās biedrības „Madara" divu gadu laikā īstenotajiem projektiem izremontētas telpas un iegādātas mēbeles. Šobrīd šī vieta iedzīvotājiem kļuvusi par patīkamu vietu, kur satikties un arī pasportot.

Eiropas Sociālā fonda projekta ietvaros Ciblas novada pašvaldībā izveidotas divas jaunas darbavietas - datortīkla administrators un teritorijas plānotājs.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)