Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes jauninājumi

Piektdiena, 27 septembris 2013 00:00

Ciblas pirmsskolas izglītības iestādes jauninājumi

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde uzcelta tālajā 1978.gadā. Kopš tā laika inventārs iestādē bija manāmi novecojis, tāpēc bija nepieciešams gan iekšējo telpu remonts, gan mūsdienīga celiņa izveidošana bērnu laukumā. Gan pagājušajā, gan šajā gadā novada pašvaldība finansiāli atbalstījusi bērnu dārza renovāciju.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).