Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde

Piektdiena, 29 janvāris 2010 09:41

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde

Iestādes vadītāja: - Anita Grahoļska.

No 1991. līdz 2018. g. iestādi vadīja Valentīna Rivča (mirusi 16.02.18).

Iestādes adrese:  Cibla, Ciblas pagasts, Ciblas novads

Tālrunis:  65729214

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu '; document.write( '' ); document.write( addy_text5419 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Darba laiks:  Darba dienās 8:00 - 17:00

Sestdiena un svētdiena brīvdiena

Diennakts grupa:  Pirmdienā  -  piektdienā  8:00 – 17:00

Ciblas pirmsskolas izglītības iestāde dibināta 1978. gadā.

Iestāde sekmīgi tiek realizēta Pirmsskolas izglītības programma, kods 01 01 1111

Iestādes tradīcijas:

• Zinību diena
  • Izstāde  ,,Dārzeņu pārvērtības rudenī”
  • Miķeli / Ražas svētki
  • Mārtiņi
  • Latvijas dzimšanas diena
  • Ziemassvētki
  • Meteni
  • Sirsniņdiena
  • Lieldienas
  • Ekskursijas
  • Mātes diena
  • Izlaidums
  • Tematisko izstāžu rīkošana sadarbībā ar bērnu vecākiem
  • Piedalīšanās pagasta svētku pasākumos/koncertos

Ciblas PII 2017./2018. mācību gadā apmeklē 34 bērni. Ir divas grupiņas, vecākajā (no 5 gadiem) – 18 bērni. Darbojas diennakts grupiņa, kur mazuļiem ir iespēja uzturēties no pirmdienas rīta līdz piektdienas vakaram.

Izglītības iestādē strādā 4 pedagogi un 2 audzinātāju palīgi, kā arī muzikālā pedagoģe. Bērnudārzā ir muzikālais ansamblis, bērni labprāt piedalās novada mēroga pasākumos. Ar bērniem strādā arī logopēds un psihologs.

Ar pašvaldības finansējumu ir nodrošināts labs PII materiāli tehniskais līmenis. Vecākiem faktiski nekas nav jāiegādājas, lai bērns varētu apmeklēt dārziņu, piedalīties nodarbībās un gatavoties mācībām skolā. Gan no valsts budžeta, gan no pašvaldības budžeta tiek iegādāti mācību līdzekļi, uzskates materiāli, ir nodrošināta bezmaksas ēdināšana visiem PII audzēkņiem, tajā skaitā arī 4 bērniem no citām pašvaldībām.

Projekti:

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās