IZSOLES

Otrdiena, 31 decembris 2013 12:42

Zemes nomas tiesību iegūšanas IZSOLES

Ciblas novada pašvaldība atklātā mutiskā izsolē ar augšupejošu soli pārdod pašvaldības kustamo mantu - autobusu Mercedes-Benz Intouro HN 8488.

Izsolāmā objekta nosacītā cena – EUR  54 320,00 (piecdesmit četri tūkstoši trīs simti divdesmit euro)

Personas, kas vēlas piedalīties izsolē, iemaksā reģistrācijas maksu – EUR 10,00 (desmit euro),  nodrošinājuma naudu  – EUR 5 432,00 (pieci tūkstoši četri simti trīsdesmit divi euro) pašvaldības kontā;

Ciblas novada pašvaldība

Reģ. Nr. 90000041258

Domes nams, Blonti,

Blontu pagasts, Ciblas novads

AS Citadele banka

Konts:LV57PARX0012469710001

Kods: PARXLV22

Izsole notiks  30.08.2017. plkst. 10.00 Ciblas novada domes administratīvās ēkas  zālē (1.stāvs)

Ar izsoles noteikumiem var iepazīties novada domes kancelejā darba dienās no plkst. 9.00. – 15.00 un mājaslapā: www. ciblasnovads.lv

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās