Uzņēmējdarbība

Piektdiena, 07 februāris 2014 13:45

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējiem ir iespēja griezties pēc konsultācijām

Ar mērķi veidot vienotu konsultāciju tīklu un nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai ir izveidots Latgales Uzņēmējdarbības centrs (LUC).
LUC strādā jau gadu un bija iecerēts kā vienas pieturas aģentūra uzņēmēju atbalstam. Tas veido vienotu konsultāciju tīklu, lai nodrošinātu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. LUC pamatprincipi ir mobilitāte un sadarbība, un balstoties uz šiem principiem, ir izveidots teritoriālāis tīkls Latgales reģionā ar galveno biroju Daugavpilī, nodrošinot speciālista pieejamību katrā pašvaldībā.

Uzņēmējdarbības konsultants Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novados ir Valdis Mitenbergs, tālr. 29277541, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu . Pieņemšanas laiks piektdienās Raiņa iela 16,  Ludzā, 107.kabinetā.

LUC konsultants:

• Sniedz konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un ar to saistītiem jautājumiem;
  • Sniedz konsultācijas par dažādu institūciju pakalpojumiem (“birokrātijas gids”);
  • Organizē seminārus, sadarbības pasākumus un apmācībus;
  • Sniedz konsultatīvu atbalstu piemērotu industriālo zonu, ražošanas telpu, pakalpojuma sniegšanas vietas atrašanā potenciāliem investoriem un uzņēmējiem;
  • Organizē pieredzes apmaiņas braucienus un tirdzniecības misijas, organizē uzņēmēju grupu vizītes;
  • Apkopo informāciju par uzņēmējiem aktuālām tēmām.

Latgales Uzņēmējdarbības centra (LUC) mājaslapa: http://www.latgale.lv/lv/luc

Izmantojiet iespēju iegūt informāciju!

2. novembrī - Visu dvēseļu diena Zvirgzdenes pag. kapsētās

Zvirgzdenes TN vadītāja Valentīna Ruciņa:

– Vairāk kā divdesmit gadus Zvirgzdenes Tautas nams organizēja svecīšu vakarus Zvirgzdenes pagasta kapsētās. Sākumā cilvēki centās apmeklēt šo pasākumu, bet pēdējos gados aktivitāte apsīka. Tāpēc pašdarbības kolektīvu dalībnieki, kuri brauca uz kapsētām ar svecīšu vakariem sagatavotu programmu, nolēma, ka tradīcija jāmaina. 2. novembris – Visu dvēseļu diena, kad visos katoļu dievnamos ticīgie lūdzas par aizgājēju dvēselēm.

Laipni aicinām visus, kuru piederīgie atdusas Zvirgzdenes pagasta kapsētās, 2. novembrī iedegt svecītes pie savu mīļo kapu kopiņām, klusībā noskaitīt lūgšanu, tā apliecinot mīlestību uz aizgājējiem.

Svecīšu vakari Ciblas un Līdumnieku pag. kapsētās