Uzņēmējdarbība

Piektdiena, 07 februāris 2014 13:45

Pēdējās izmaiņas: Ceturtdiena, 25 oktobris 2018 08:33

Uzņēmējdarbība

Uzņēmējiem ir iespēja griezties pēc konsultācijām

Ar mērķi veidot vienotu konsultāciju tīklu un nodrošināt koordinētu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai ir izveidots Latgales Uzņēmējdarbības centrs (LUC).
LUC strādā jau gadu un bija iecerēts kā vienas pieturas aģentūra uzņēmēju atbalstam. Tas veido vienotu konsultāciju tīklu, lai nodrošinātu atbalstu uzņēmējdarbības attīstībai. LUC pamatprincipi ir mobilitāte un sadarbība, un balstoties uz šiem principiem, ir izveidots teritoriālāis tīkls Latgales reģionā ar galveno biroju Daugavpilī, nodrošinot speciālista pieejamību katrā pašvaldībā.

Uzņēmējdarbības konsultants Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novados ir Boriss Varlamovs, tālr. 64624300, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

LUC konsultants:

• Sniedz konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu un ar to saistītiem jautājumiem;
  • Sniedz konsultācijas par dažādu institūciju pakalpojumiem (“birokrātijas gids”);
  • Organizē seminārus, sadarbības pasākumus un apmācībus;
  • Sniedz konsultatīvu atbalstu piemērotu industriālo zonu, ražošanas telpu, pakalpojuma sniegšanas vietas atrašanā potenciāliem investoriem un uzņēmējiem;
  • Organizē pieredzes apmaiņas braucienus un tirdzniecības misijas, organizē uzņēmēju grupu vizītes;
  • Apkopo informāciju par uzņēmējiem aktuālām tēmām.

Latgales Uzņēmējdarbības centra (LUC) mājaslapa: http://www.latgale.lv/lv/luc

Izmantojiet iespēju iegūt informāciju!

25.12.2018 15.00 Ziemassvētku koncerts (Ciblas TN)

29.12.2018 21.00 Svētku balle ar grupu "Rauši" (Ciblas TN)

28.12.2018 11.00 Ziemassvētku eglīte Blontu pagasta pirmskolas bērniem

21.12.2018 15.00 Ziemassvētku eglīte Pušmucovas pagasta pirmskolas bērniem

25.12.2018 21.00 Ziemassvētku balle (Pušmucovas TN)

30.12.2018 20.00 Gada noslēguma balle (Blontu TN)

27.12.2016 11.00 florbola turnīrs (SK Felicianovā)

Tradicionāli decembra nogalē tiek rīkots Ciblas novada atklātais florbola turnīrs. Šogad tas ar nosaukumu „Jaungada kauss 2018” notiks 27. decembrī pašvaldības sporta kompleksā Felicianovā.

Aicinātas pieteikties komandas, kurās ir līdz 7 spēlētājiem. Starp tiem var būt 2 otrās līgas sportisti.

Pielikumā – turnīra Nolikums ar Pieteikuma anketu, kuru jāaizpilda un jāsūta uz e-pastu: aldons777@inbox.lv