Apbedīšanas pabalsts

Pirmdiena, 03 marts 2014 13:55

Apbedīšanas pabalstu piešķir personai, kura uzņēmusies apbedīšanu, ja mirusi: apdrošināta persona (arī gadījumos, ja nāves cēlonis ir nelaimes gadījums darbā vai arodslimība), pensijas saņēmējs, atlīdzības par darbspēju zaudējumu saņēmējs, bezdarbnieks, valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējs. Apbedīšanas pabalstu apdrošinātai personai piešķir, ja miris tās apgādībā bijis ģimenes loceklis (bērns). Apbedīšanas pabalstu pārskaita pabalsta saņēmēja norādītās kredītiestādes kontā.

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti
Jāiesniedz rakstisks pieprasījums; jāuzrāda (oriģināli): personu apliecinošs dokuments; miršanas apliecība;
pilnvara, ja pabalstu pieprasa pilnvarota persona.

Pakalpojuma saņemšanas termiņš
3 darba dienas

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).