1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Apbedīšanas pabalsts

Pirmdiena, 03 marts 2014 13:55

PDF Drukāt E-pasts

Apbedīšanas pabalstu piešķir personai, kura uzņēmusies apbedīšanu, ja mirusi: apdrošināta persona (arī gadījumos, ja nāves cēlonis ir nelaimes gadījums darbā vai arodslimība), pensijas saņēmējs, atlīdzības par darbspēju zaudējumu saņēmējs, bezdarbnieks, valsts sociālā nodrošinājuma pabalsta saņēmējs. Apbedīšanas pabalstu apdrošinātai personai piešķir, ja miris tās apgādībā bijis ģimenes loceklis (bērns). Apbedīšanas pabalstu pārskaita pabalsta saņēmēja norādītās kredītiestādes kontā.

Pakalpojuma saņemšanai nepieciešamie dokumenti
Jāiesniedz rakstisks pieprasījums; jāuzrāda (oriģināli): personu apliecinošs dokuments; miršanas apliecība;
pilnvara, ja pabalstu pieprasa pilnvarota persona.

Pakalpojuma saņemšanas termiņš
3 darba dienas

Afiša

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo