Lieldienas

Trešdiena, 23 aprīlis 2014 11:57

Ir nosvinēti skaistākie pavasara svētki - Lieldienas. Lielu prieku sagādāja gan lieliem, gan maziem šūpošanās, olu ripināšana, "olu karš", mīklu minēšana un rotaļdejas.
Protams, gribētos lielāku atsaucību no vietējiem iedzīvotājiem. Šādas neoficiālas kopā būšanas cilvēkus satuvina un saliedē!

Paldies visiem, kuri atnāca!                                                                                                               Zvirgzdenes TN vadītāja V.Ruciņa

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).