BIEDRĪBAS

Nevalstiskās organizācijas.

Ciblas novada pašvaldības teritorijā ir reģistrētās nevalstiskās organizācijas:

• Biedrība "MADARA" - Blontu pagastā, vadītāja GUNTA STOLERE;
  • Biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" - Ciblas pagastā, vadītāja VALENTĪNA RIVČA.
  • Biedrība "MUIŽEŅA" - Zvirgzdenes pagasts, vadītāja MARINA BARKĀNE

Biedrība "MADARA" realizējusi ELFLA finansētu projektu Lauku attīstības programmas pasākuma "Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā" ietvaros "Senču tradīcijas- mūsu pagātne, tagadne un nākotne" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika iegādāti mūzikas instrumenti un tautas tērpi Blontu folkloras kopai un projektu "Paaudžu krustcelēs" arī 7000 LVL apmērā, kura rezultātā tika izremontētas biedrības "MADARA" telpas, ko tā nomā Blontu PII telpās.

Savukārt biedrība "CIBLAS DZIRKSTELĪTE" šīs pašas programmas ietvaros realizējusi projektu "Ciblas novada jauniešu centra labiekārtošana" 7000 LVL apmērā, kura rezultātā ir iegādātas mēbeles, biljarda galds, trenažieri, datori, mūzikas centrs un cita sadzīves tehnika un projektu "Tautas tradīciju saglabāšana Ciblas pagastā", kura rezultātā tika iegādāti tautas tērpi un mūzikas instrumenti folkloras kopai "ILŽA".

Visiem projektiem līdzfinansējumu 700 LVL apmērā ir piešķīrusi Ciblas novada pašvaldība, bet 6300 LVL ir ELFLA finansējums.

Biedrība "MADARA" pašreiz realizē projektu šis pašas programmas ietvaros "Biedrības "MADARA" telpu aprīkojuma un inventāra iegāde", kura plānotās attiecināmas izmaksas ir 6541.00 LVL. Projekta ietvaros tiks iegādātas mēbeles, datori, trenažieri un sadzīves tehnika biedrības telpu aprīkošanai.

20. jūlijā - Ciblas novada dziedošo un muzicējošo ģimeņu svētki

20. jūlijā - Pārgājiens no Līdumniekiem uz Zilezeru

15.-21. jūlijs - CIBLAS NOVADA SVĒTKI

21. jūlijā - Zirgu rikšošanas sacensības "Ciblas novada kauss 2018"