Renovācijas darbi Blontu dārziņā rit pilnā sparā

Trešdiena, 14 maijs 2014 11:00

KPFI logo

Renovācijas darbi Blontu dārziņā rit pilnā sparā

Ciblas novada pašvaldība ir parakstījusi līgumu par renovācijas darbu veikšanu ar SIA „Latgalija”. Šobrīd renovācijas darbi norit pilna sparā. Celtnieki strādā gan iekštelpās – maina apkures radiatorus, velk jaunu ventilācijas sistēmu, gan ārpusē- tiek siltināts jumts un siltinātas ārsienas.

Darbus plānots pabeigt šī gada 20.jūnijā.

Projekts tiek īstenots, pateicoties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” 3.kārtai.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).