1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Ceturtie Ciblas novada svētki izskanējuši!

Trešdiena, 16 jūlijs 2014 12:30

PDF Drukāt E-pasts
Ceturtie Ciblas novada svētki 2014

 

No 5.-12.jūlijam ar daudzveidīgu svētku programmu Ciblas
novads svinēja ceturtos novada svētkus. Tās bija septiņas skanīgas un krāsainas
dienas, kurās notika 14 dažādi pasākumi. Svētku noskaņu varēja baudīt ikviens novada iedzīvotājs, jo, tradicionāli, pasākumi
notika visos piecos pagastos.

Paldies visiem, kas piedalījās pasākumu plānošanā un organizēšanā, visiem, kas uzstājās, skatījās un klausījās, visiem, ar
ko kopā svinējām ceturtos Ciblas novada svētkus!

Novada svētkus fotogrāfijās iemūžināja Marina Barkāne, Maija Manukina, Aldis Tihovskis, Sandra Beļavska.
 

 

 

Svētku noslēguma koncertā ciblānieši izklaidēja ugunīgo un sievišķīgo austrumu deju kolektīvs "Oreo" no Madonas novada, šarmanto Kārsavas novada vīru ansamblis "Akkords" un Rēzeknes deju kolektīvs "Dziga".

 

 Šogad pirmo reizi Ciblas novada svētku ietvaros notika pašvaldības darbinieku sporta spēles.

 

Sports un aktīva atpūta ir labas veselības pamats jebkurā vecumā, taču jo īpaši svarīgas fiziskās aktivitātes ir tieši bērniem un jauniešiem. Šogad Ciblas novada svētku laikā pirmo reizi norisinājās arī bērnu un jauniešu sporta spēles, ļaujot pārbaudīt savu ātrumu, spēku un veiklību dažādos interesantos pārbaudījumos.

 

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo