Blontu bērnudārza siltināšanas projekts ir noslēdzies

Trešdiena, 16 jūlijs 2014 13:09

KPFI logo

Blontu bērnudārza siltināšanas projekts ir noslēdzies

Ciblas novada pašvaldības Blontu pirmsskolas izglītības iestādē ir noslēdzies vērienīgs projekts - „Oglekļa dioksīda emisiju samazināšana, uzlabojot Ciblas novada pašvaldības Blontu pirmsskolas izglītības iestādes ēkas energoefektivitāti”. Projekta numurs ir KPFI-15.2/73.

Projekta īstenošanas rezultātā dārziņš ir ieguvis skaistu apveidu – tā ārpuse atgādina Ciblas novada ģerboni ar zilo krāsu un dzeltenajām purenēm. Un galvenais – dārziņš ir nosiltināts – gan sienas, gan jumts, kas ļaus samazināt energoresursu patēriņu un ietekmi uz vidi. Renovācijas darbus veica SIA „Latgalija”. Visā dārziņa tika nomainīti radiatori, kopumā 66 radiatori, tika izbūvēta rekuperācijas jeb ventilācijas sistēma, un tika veikti ārsienu un jumta siltināšanas darbi.

Darbi tika veikti ļoti īsā laika periodā, nepilnos divos mēnešos un jau jūlija mēnesī bērnudārzu apmeklē bērni.

Projekta attiecināmās izmaksas ir 137970,61 EUR. Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansējuma daļa ir 70% no attiecināmajām izmaksām- 96579,43 EUR.

Projekta īstenošanas rezultātā ir jāsasniedz oglekļa dioksīda samazinājuma rādītājs vismaz 41126,03 kgCO2/gadā, kā arī oglekļa dioksīda emisijas samazinājuma rādītāja attiecība pret KPFI finansējumu projektam vismaz 0,85 kg CO2/ EUR. Piecu gadu periodā tiks veikts monitorings un noteikts sasniegtā oglekļa dioksīda samazinājums.

Projekts tika īstenots, pateicoties Klimata pārmaiņu finanšu instrumenta finansēto projektu „Kompleksi risinājumi siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšanai” 3.kārtai

Attīstības nodaļas vadītāja

Mārīte Romanovska

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv