Biedrība "STRAUTS"

Biedrības valdes locekļi: Sarmīte Leščinska, Vairis Sprūžs

Biedrība ierakstīta Latvijas Republikas Uzņēmumu Reģistrā 2013.gada 11.jūlijā

Biedrības mērķis:

Ciblas novada jaunatnes dzīves kvalitātes uzlabošana, veicinot jauniešu vispusīgu attīstību, sadarbību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos, lai nodrošinātu demokrātiskas un atvērtas sabiedrības veidošanos novadā.

Biedrības uzdevumi:

Ciblas novada jaunatnes interešu pārstāvēšana un brīvā laika organizēšana;

Neformālās izglītības veicināšana un attīstīšana, lai uzlabotu jauniešu dzīves kvalitāti un paaugstinātu viņu prasmes un iemaņas;

Tūrisma, sporta un kultūras pasākumu organizēšana;

Sabiedrības iesaistīšana brīvprātīgā darba organizēšanā.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)