1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

“Stipro skrējiens 2014” Ciblā

Svētdiena, 14 septembris 2014 16:49

PDF Drukāt E-pasts

Caur uguni un ūdeni, pārvarot dažādus šķēršļus, Latgales sportiskākie vīri un sievas devās īpaši izveidotā trasē, lai izcīnītu stiprākā titulu. Ciblas peintbola laukuma teritorijā jau rīta agrumā sākās atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, kā arī veiklības un spēka disciplīnu elementus. Lai dotos sarežģītajā trasē, dalībnieki vispirms īpaši gatavojās.

Afiša

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo