BUDŽETS

Trešdiena, 04 augusts 2010 12:40

Budžets

nauda Jebkuras pašvaldības darbības finansiālo pamatu veido budžets, kas ir svarīgākais instruments pašvaldības autonomo funkciju izpildes nodrošināšanai, ekonomisko un sociālo vajadzību sabalansēšanai, kā arī pašvaldības administratīvās teritorijas ilgtermiņa attīstībai.
Pašvaldības darbības pamatnosacījumus un kompetenci reglamentē LR likums “Par pašvaldībām”. Budžets ir izstrādāts saskaņā ar šo likumu un, pamatojoties uz likumiem “Par pašvaldību budžetiem”, “Par budžetu un finašu vadību”, LR Ministru kabineta noteikumos apstiprināto budžeta ieņēmumu, izdevumu un valdības funkciju klasifikāciju, kā arī Finanšu ministrijas metodiskajiem norādījumiem.
Sagatavojot budžetu, vērā ņemti Ciblas novada attīstības programmā izvirzītie mērķi un uzdevumi. Budžeta ieņēmumu un izdevumu tāmju izstrādāšanai novada pašvaldības iestādēs, aģentūrās un domes struktūrvienībās tiek izmantoti finanšu – ekonomikas nodaļas izstrādātie metodiskie norādījumi un vadlīnijas.

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv