Ezersalas speciālajā internātskolā palīdz iejusties dzīvē

Otrdiena, 01 oktobris 2013 00:00

Ciblas novada Ezersalas speciālajā internātpamatskolā šobrīd mācās 54 izglītojamie. Bērni ar viegliem un smagiem garīgās attīstības traucējumiem šeit gūst ne tikai teorētiskas iemaņas -- viņu lielākais ieguvums ir skolā pieejamā praktiskā ievirze, kas palīdz gūt lielākus panākumus dzīvē.

23.02.2018 13.00 Klaunu šovs "OKI-DOKI" (Ciblas TN)

Uzņēmēju balle – 17. martā

Tradicionālā Ciblas novada uzņēmēju un zemnieku balle šogad notiks 17. martā plkst. 19.00 Blontu Tautas namā.

Ciblas novada lauku attīstības speciāliste Marina Barkāne informē, ka šajā pasākumā dažādās nominācijās tiks godināti pašvaldības teritorijā reģistrēto uzņēmumu un zemnieku saimniecību īpašnieki. Būs svētku uzrunas un izklaides daļa ar loteriju un atrakcijām. Vakaru vadīs Janīna Rudoviča no Ludzas. Ballē muzicēs Romāns Ivanovs no Rēzeknes.

Nominācijām izvirzītie uzņēmēji un zemnieki saņems pašvaldības ielūgumus. Bet ikviens Ciblas novada iedzīvotājs var jau tagad pieteikt dalību pasākumā, zvanot Marinai Barkānei (tālr. 26403122) vai Blontu TN vadītājai Janai Petrovai (tālr. 28381416).