Biedrība „Strauts” ir saņēmusi finansējumu projektam

Otrdiena, 27 janvāris 2015 08:56

biedr projekti

Biedrība „Strauts” ir saņēmusi finansējumu projektam

Biedrība „Strauts” informē, ka tika iesniegts projekts Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai atklāta projektu iesniegumu konkursa pasākumam „Lauku ekonomikas dažādošana un dzīves kvalitātes veicināšana vietējo attīstības stratēģiju īstenošanas teritorijā”, aktivitātē „Iekārtu, tehnikas, aprīkojuma, informācijas tehnoloģiju un programmu nodrošinājuma iegāde un uzstādīšana un infrastruktūras izveide sabiedrisko aktivitāšu (tajā skaitā apmācību un interešu klubu, kultūras, vides aizsardzības, sporta un cita brīvā laika pavadīšanas aktivitāšu) dažādošanai vietējiem iedzīvotājiem”, attiecināmās vietējās attīstības stratēģijas rīcībā „Kultūras infrastruktūras attīstība, kultūrvēsturiskās vides un tradīciju saglabāšana”.

Biedrība „Strauts” ir saņēmusi Lauku atbalsta dienesta Austrumlatgales Reģionālās lauksaimniecības pārvaldes lēmumu par projekta iesnieguma apstiprināšanu.

Biedrība īstenos projektu „Aprīkojuma iegāde Ciblas novadpētniecības materiālu krātuves modernizēšanai”. Kopējais projekta finansējums ir EUR 4452,30. Īstenošanas termiņš – 2015.gada 1.jūnijs.

Biedrības „Strauts” valdes locekle S.Leščinska

25.11.2017 19.00 “MĪLESTĪBA – KRĀŠŅAIS ZIEDS“ (Ciblas TN)