Budžets 2015

Trešdiena, 18 februāris 2015 12:48

Ciblas novada pašvaldības budžets 2015. gadam.

1. Noteikt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta ieņēmumus un finansēšanu 2 694 120 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1a.

2. Noteikt Ciblas novada pašvaldības pamatbudžeta izdevumus 2 694 120 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1b.

3. Noteikt Ciblas novada pašvaldības speciālā budžeta ieņēmumus un finansēšanu 253 365 EUR saskaņā ar pielikumu Nr.1c.

4. Noteikt Ciblas novada speciālā pašvaldības budžeta izdevumus 253365 EUR saskaņā ar pielikumu Nr. 1d.

5. Noteikumi Nr.1 ir spēkā no 2015.gada 1.janvāra līdz 2015.gada 31.decembrim.

Domes priekšsēdētājs                                         J.Dombrovskis

26. augustā – „Styprūs skriejīņs”

Arī šogad Ciblā notiks „Styrpūs skriejīņs”. Tas tradicionāli notiek peintbola laukumā, kas speciāli tiek iekārtots šo spēka un veiklības sacensību vajadzībām.

Skrējienu organizē Aldis Tihovskis kā IK „Lanas 777” vadītājs.

Sacensības ir lielisks veids, kā veselīgi un aktīvi pavadīt brīvo laiku. „Styrpūs skriejīņs” ir atraktīvas sacensības, kas ietver klasiskā skriešanas krosa, dažādu veiklības un spēka disciplīnu elementus. Tomēr jau sacensību Nolikuma ievadā ir divi teikumi, kas potenciālajiem dalībniekiem liek padomāt par gaidāmo startu: „Veicot trasi, pastāv potenciāls risks gūt traumas! Nepārvērtējiet savas spējas un atcerieties, ka sacensību dalībnieki paši ir atbildīgi par savu rīcību un veselību, veicot trasi.”

26.08.2017 Bērtuļa diena. (Līdumniekos)