Satiksmes ierobežojumi uz Ciblas novada autoceļiem

Trešdiena, 04 marts 2015 13:16

Smagsvara autotransporta ierobežojumi tiek ieviesti, pamatojoties uz MK 15.12.1998. noteikumiem Nr. 456 „Noteikumi par autoceļu valsts aizsardzību un kārtību, kādā ieviešami transportlīdzekļu satiksmes aizliegumi un ierobežojumi”, ņemot vērā pavasara šķīdoņa laiku, kā arī, lai novērstu autoceļu bojājumus.

Satiksmes ierobežojumu ievērošanu kontrolēs Ciblas novada atbildīgās amatpersonas sadarbībā ar Valsts policiju. Sīkāka informācija pieejama pa tālr. 65700844.

No 2015. gada 2. marta pakāpeniski tiks ieviesti smagsvara autotransporta satiksmes ierobežojumi, uzstādot ceļa zīmes Nr. 312 „Masas ierobežojums 5 t”, uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā

Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka - Perevozki

Ciblas pagastā

Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene

Līdumnieku pagastā

Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki

Pušmucovas pagastā

Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši - Šmati

Zvirgzdenes pagastā

Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Autotransporta satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti uz nenoteiktu laiku (galējais laiks - līdz pavasara šķīdoņa beigām).

Atgādinām, ka saskaņā ar likumdošanu:

- pa visiem autoceļiem bez ierobežojuma atļauts pārvietoties operatīvajiem transportlīdzekļiem;

- nekādas speciālās atļaujas kravu izvešanai šķīdoņa laikā pa ceļiem, kur noteikti ierobežojumi, netiek izsniegtas (izņemot svaigpiena pārvadājumiem).

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv