Satiksmes ierobežojumi uz Ciblas novada autoceļiem

Trešdiena, 04 marts 2015 13:16

Smagsvara autotransporta ierobežojumi tiek ieviesti, pamatojoties uz MK 15.12.1998. noteikumiem Nr. 456 „Noteikumi par autoceļu valsts aizsardzību un kārtību, kādā ieviešami transportlīdzekļu satiksmes aizliegumi un ierobežojumi”, ņemot vērā pavasara šķīdoņa laiku, kā arī, lai novērstu autoceļu bojājumus.

Satiksmes ierobežojumu ievērošanu kontrolēs Ciblas novada atbildīgās amatpersonas sadarbībā ar Valsts policiju. Sīkāka informācija pieejama pa tālr. 65700844.

No 2015. gada 2. marta pakāpeniski tiks ieviesti smagsvara autotransporta satiksmes ierobežojumi, uzstādot ceļa zīmes Nr. 312 „Masas ierobežojums 5 t”, uz šādiem Ciblas novada pašvaldības autoceļiem:

Blontu pagastā

Vonogi – Čodorāni; Degļeva – Kreici; Dubrovka - Perevozki

Ciblas pagastā

Zeltiņi – Kondrati; Bērzu iela Ciblas ciemā; Kondrati – Voloji – Ozupiene

Līdumnieku pagastā

Lineja – Klešniki – Vjarumi – Dubrovka; Kušneri – Krivanda; Lineja – Spirki

Pušmucovas pagastā

Pušmucova – Zujeva; Pušmucova – Vornaiši - Šmati

Zvirgzdenes pagastā

Lauči – Vasarāni – Lielie Lītaunieki; Zvirgzdene – Rudzīši – Baranovka; Franapole – Ražanova; Lauči – Biņeva; Dunakļi – Utičova; Kļovi – Zitišķi – Kitkova; Kušņerova – Mjakinki – Veserova

Ceļu saraksts var tikt precizēts.

Autotransporta satiksmes ierobežojumi tiek ieviesti uz nenoteiktu laiku (galējais laiks - līdz pavasara šķīdoņa beigām).

Atgādinām, ka saskaņā ar likumdošanu:

- pa visiem autoceļiem bez ierobežojuma atļauts pārvietoties operatīvajiem transportlīdzekļiem;

- nekādas speciālās atļaujas kravu izvešanai šķīdoņa laikā pa ceļiem, kur noteikti ierobežojumi, netiek izsniegtas (izņemot svaigpiena pārvadājumiem).

Ciblas novada pašvaldības autoceļu un ielu noteiktās uzturēšanas klases skatīt sadaļā Ciblas novads – Ceļi.

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)