Paziņojums par teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu

Otrdiena, 08 februāris 2011 09:32

esf

vraa_logo

eu

Paziņojums par Ciblas novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadiem izstrādes uzsākšanu.

Saskaņā ar Ciblas novada domes 2011.gada 26. janvāra lēmumu „Ciblas novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadiem izstrādes uzsākšanu” (sēdes protokols nr.1, 4.§) uzsākta Ciblas novada teritorijas plānojuma izstrāde, apstiprināts darba uzdevums un izpildes termiņi.

Teritorijas plānojuma izstrādes laika grafiks:

Nr.p.k.

Aktivitāte

Termiņi

1.

Teritorijas plānojuma 1. redakcijas izstrādāšana.

2011. gada aprīlis - oktobris

2.

Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma Vides pārskata izstrādāšana

2011. gada novembris - decembris

3.

Domes lēmums par teritorijas plānojuma 1. redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai un sabiedriskas apspriešanas pasākumiem, atzinumu saņemšanai.

2012. gada janvāris

4.

Sabiedriskās apspriešanas organizēšana un atzinumu pieprasīšana

2012. gada februāris - marts

5.

Sabiedriskās apspriešanas posma rezultātu apkopošana, atzinumu saņemšana un analīze.

2012. gada aprīlis

6.

Izstrādātā teritorijas plānojuma iesniegšana pašvaldības domē.

Domes lēmums par teritorijas plānojuma noteikšanu par galīgo redakciju vai pilnveidošanu vai noraidīšanu.

2012. gada maijs

7.

Teritorijas plānojuma galīgās redakcijas nosūtīšana Latgales plānošanas reģionam atzinuma saņemšanai. Latgales plānošanas reģiona atzinums.

2012. gada jūnijs – jūlijs

8.

Domes lēmums par plānojumu stāšanos spēkā un grafiskās daļas un apbūves noteikumu kā pašvaldības saistošo noteikumu apstiprināšana

2012. gada septembris

9.

Lēmuma publikācija “Latvijas Vēstnesī” un teritorijas plānojuma nosūtīšana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Latgales plānošanas reģionam

2012. gada oktobris

Teritorijas plānojuma izstrādes vadītājs - Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs JURIS DOMBROVSKIS, T/F.657 00 894,  mob. tel.29206199, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Rakstiski priekšlikumi un ieteikumi teritorijas plānojuma izstrādei adresējami Ciblas novada pašvaldībai: Domes nams, c.Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV5706, fiziskām personām norādot savu vārdu, uzvārdu, adresi, juridiskām personām - nosaukumu, reģistrācijas datus, adresi no 2011.gada 15.februāra līdz 2011.gada 16.maijam.

Ciblas novada teritorijas plānojums tiek izstrādāts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr.1DP/1.5.3.2.0/10/APIA/VRAA/055 „Ciblas novada teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrāde” ietvaros.

Zaļumballe Kapukalna estrādē 22. jūlijā

Zalumballe 22072017-175

23.07.2017 15.00 Bērnības svētki (Blontu TN)

23-page 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv