1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Paziņojums par teritorijas plānojuma izstrādes uzsākšanu

Otrdiena, 08 februāris 2011 09:32

PDF Drukāt E-pasts
esfvraa_logo
eu

Paziņojums par Ciblas novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadiem izstrādes uzsākšanu.


Saskaņā ar Ciblas novada domes 2011.gada 26. janvāra lēmumu „Ciblas novada teritorijas plānojuma 2013.-2025.gadiem izstrādes uzsākšanu” (sēdes protokols nr.1, 4.§) uzsākta Ciblas novada teritorijas plānojuma izstrāde, apstiprināts darba uzdevums un izpildes termiņi.

Teritorijas plānojuma izstrādes laika grafiks:

Nr.p.k.

Aktivitāte

Termiņi

1.

Teritorijas plānojuma 1. redakcijas izstrādāšana.

2011. gada aprīlis - oktobris

2.

Stratēģiskā ietekmes uz vidi novērtējuma Vides pārskata izstrādāšana

2011. gada novembris - decembris

3.

Domes lēmums par teritorijas plānojuma 1. redakcijas nodošanu sabiedriskajai apspriešanai un sabiedriskas apspriešanas pasākumiem, atzinumu saņemšanai.

2012. gada janvāris

4.

Sabiedriskās apspriešanas organizēšana un atzinumu pieprasīšana

 

2012. gada februāris - marts

5.

Sabiedriskās apspriešanas posma rezultātu apkopošana, atzinumu saņemšana un analīze.

2012. gada aprīlis

6.

Izstrādātā teritorijas plānojuma iesniegšana pašvaldības domē.

Domes lēmums par teritorijas plānojuma noteikšanu par galīgo redakciju vai pilnveidošanu vai noraidīšanu.

2012. gada maijs

7.

Teritorijas plānojuma galīgās redakcijas nosūtīšana Latgales plānošanas reģionam atzinuma saņemšanai. Latgales plānošanas reģiona atzinums.

2012. gada jūnijs – jūlijs

 

 

8.

Domes lēmums par plānojumu stāšanos spēkā un grafiskās daļas un apbūves noteikumu kā pašvaldības saistošo noteikumu apstiprināšana

2012. gada septembris

 

 

9.

Lēmuma publikācija “Latvijas Vēstnesī” un teritorijas plānojuma nosūtīšana Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijai un Latgales plānošanas reģionam

2012. gada oktobris

 

 

Teritorijas plānojuma izstrādes vadītājs - Ciblas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs JURIS DOMBROVSKIS, T/F.657 00 894,  mob. tel.29206199, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Rakstiski priekšlikumi un ieteikumi teritorijas plānojuma izstrādei adresējami Ciblas novada pašvaldībai: Domes nams, c.Blonti, Blontu pagasts, Ciblas novads, LV5706, fiziskām personām norādot savu vārdu, uzvārdu, adresi, juridiskām personām - nosaukumu, reģistrācijas datus, adresi no 2011.gada 15.februāra līdz 2011.gada 16.maijam.

Ciblas novada teritorijas plānojums tiek izstrādāts Eiropas Sociālā fonda līdzfinansētā projekta Nr.1DP/1.5.3.2.0/10/APIA/VRAA/055 „Ciblas novada teritorijas plānojuma un attīstības programmas izstrāde” ietvaros.

 

                   

Afiša

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo