Līdumniekos satikām savus meistarus

Pirmdiena, 30 marts 2015 10:52

28. martā Līdumniekos notika Latvijas mēroga pasākums „Satiec savu meistaru! 2015”. Valstī kopumā triju dienu laikā savus meistarus bija iespējams satiks vairāk kā 170 vietās.
Ciblas novada biedrība Darba un kultūras centrs Līdumnieki bija sarīkojusi lieliskus svētkus, uz kuriem pulcējās ap 150 interesenti.
Visu pēcdienu biedrības namā varējām satikt vairākus meistarus, kuri savās darbnīcās mācīja sava aroda gudrības un arī muzicēšanu. Interese bija par visu: par keramiķa Evalda Vasiļevska ripu, par kalēja Jāņa Ļubkas meistardarbiem, par „Ilžas” muzicēšanas prasmi, par mājražotājas Ināras Miezītes konfektēm, kā arī par vietējo rokdarbnieču darinājumiem. FOTO GALERIJA.
Sarīkojums sākās ar iepazīšanos. Meistaru vārdā runāja Evalds Vasiļevskis, kurš Līdumniekos darbojas jau ceturto reizi. Viņam ceļš no Kaunatas pagasta nav tāls, lai satiktu aktīvos biedrības jeb kā viņš izteicās „kopienas” cilvēkus. Vasiļevskis izteica visdziļāko cieņu kopienai par ciema labiekārtošanu un par jaunās paaudzes apgaismošanu. Biedrībai keramiķis dāvāja noderīgu māla podu, kurā var glabāt pašu pļavās tējai vāktas zāles.
Gandrīz triju stundu garumā apmeklētāji pulcējās te pie viena, te otra meistara. Paši iemēģinājām gan mūzikas instrumentus, gan konfekšu gatavošanu un citas prasmes. Nobeigumā biedrība Darba un kultūras centrs Līdumnieki visus cienāja ar gardu zupu.
Šonedēļ sižetu par meistaru svētkiem Līdumniekos demonstrēs Latgales TV.
Ieskatam – fotoreportāža (daļu no fotogrāfijām publicēšanai atvēlējis Ilmārs Bērziņš).
Fotogrāfijas skatāmas arī: http://failiem.lv/u/zeztfme

Aicinām novada vecākā gadagājuma iedzīvotājus uz atpūtas vakaru!

7. oktobrī plkst.14.00 Ciblas Tautas namā notiks atpūtas vakars Ciblas novada senioriem “Virši iezied atvasaru”.

Uz pasākumu pašvaldība aicina vecākā gadagājuma iedzīvotājus no visiem novada pagastiem. Pašdarbības kolektīvi sniegs koncertu. Būs iespēja satikt draugus un kopīgi atpūsties – padziedāt, padejot, ja būs vēlēšanās. Lai būtu omulīgāk, līdzi var ņemt „groziņu” (vakars noritēs pie galdiem).

Aicinām ikvienu, kurš vēlas piedalīties pasākumā, līdz 5. oktobrim pieteikties pie sava pagasta Tautas nama vadītāja vai pie Sociālā dienesta darbinieka. Būs nodrošināts transports no katra pagasta, lai ikviens seniors varētu ierasties uz pasākumu.

Atpūtas vakaru rīko Ciblas Tautas nama vadītāja sadarbībā ar Sociālā dienesta speciālistiem.

30.09.2017 11.00 Futbola diena 2017 (Felicianovas SK)

Nolikums

30.09.2017 17.00 Večerinka (Pušmucovas TN)