1. Skip to Menu
 2. Skip to Content
 3. Skip to Footer>

Simboli

Pirmdiena, 28 marts 2011 14:21

PDF Drukāt E-pasts

Ciblas novada simboli

Ciblas novada ģerbonis

Zilā laukā sudraba augšupvērsts pakavs, virs tā zelta purenes zieds.

Ciblas_novada_gerb

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ciblas novada karogs

Ciblas novada karogs ir taisnstūra audums ar platuma un augstuma proporcijas attiecību 2:1. Karogs ir vienpusējs. Karogam ir taisnstūra forma ar divām vienāda platuma horizontālām joslām zelta un sudraba krāsā. Karoga vidū – novada ģerbonis. Karoga standarta izmērs – 1,0 x 2,0 m.

ciblasnovada_karogs

 

Ciblas novada logo

Latgale - zilo ezeru zeme, un Ciblas novads ir  ezeriem bagāts. Ciblas novada Logo pamatā ir simbolisks  ezera apveids  ar atspīdumu, kuram apkārt ir zaļš loks, kas beidzas ar Purva Purenes ziedu. Purva Purene ir attēlota arī Ciblas novada ģerbonī, un tās zieda piecas ziedlapas  simbolizē piecus Ciblas novada pagastus. Zaļā josla apkārt ezeram simbolizē zaļo zemi.

 

Ciblas novada himna
 Valda Nagļa mūzika un vārdi
Tur, kur saule ataust agrāk nekā Rīgā,
Laimes pakavs karogā, kur plīv.
Laika upes tecējumā nemainīgā,
Ciblas novads plešas mūžam dzīvs.
 
Skaņa skaņai pieskaras un izskan stīga,
Tā, kas dziesmu kalnā gaismu ceļ.
Darbs ar deju mijas taktī nerimtīgā,
Kora balsis klusumu, kur šķeļ.
 
Klusi izskan dziesma pateicīga
Pāri Dievnamiem, kad saule lec.
Tur, kur ticība ir nemirstīga,
Tur, kur cienīts vārds, kas visiem svēts.
 
Tur, kur liepas elpo vakarvējā,
Avotūdens ezerā līst palss,
Jāņu uguns līgo augšā lejā,
Droši atskan Māras zemes balss.
 
1.p.- 2x

Afiša

01.05. 13.00 "ROTĀJĀS SAULĪTE" (Felicianovas SK)

AFISA 05.01 175

Piedāvā apgūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju.

DBT Ludza 175Profesionālās izglītības kompetences centrs "Daugavpils Būvniecības tehnikums" piedāvā apgūt darba tirgū pieprasītas profesijas viena gada laikā, nebraucot prom no mājām! PIKC DBT izglītības programmu īstenošanas vieta "Ludza" ,kas atrodas 1. Maija ielā 16 (Ludzas novada vakarskolas ēkā) aicina iegūt KRĀŠŅU PODNIEKA vai APDARES DARBU STRĀDNIEKA kvalifikāciju. Mācības var apvienot ar maiņu darbu!
Vairāk informācijas:
Daugavpils Būvniecības mājas lapā www.dbt.lv
Zvanot.: 28745033 vai 65722368
Rakstot: anastasija.bartulane@inbox.lv vai vakarskola@ludza.lv

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs
 • Reklāmkarogs

150x75

Latgales radio logo2

 • Reklāmkarogs

LPR_logo