1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jauniešu aktualitātes

Ikšķilē – apmācības „Projektu darbnīca”

Svētdiena, 24 februāris 2019 03:03

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina pieteikties apmācībām par Erasmus+ jauniešu apmaiņas (K1) projektu sagatavošanu, kuras notiks no 2016.gada 18. līdz 20.novembrim viesu namā "Turbas", Ikšķiles novadā.
Pieteikšanās elektroniski, aizpildot anketu līdz 2016. gada 12.novembrim: http://ejuz.lv/projektudarbnica
Rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 14.novembrim.
Apmācību mērķis: Attīstīt apmācību dalībnieku kompetences Erasmus+ Jauniešu apmaiņas projektu izstrādē un sniegt dalībniekiem atbalstu sava projekta sagatavošanā, motivējot tos iesniegt un īstenot kvalitatīvus jauniešu apmaiņas projektus.
Dalībnieku profils: Jauniešu organizāciju pārstāvji (jaunieši un jaunatnes darbinieki), kuriem vēl nav pieredzes jauniešu apmaiņas īstenošanā, bet ir projekta ideja un vēlme iesniegt un realizēt jauniešu apmaiņas projektu programmā Erasmus+. No vienas organizācijas var pieteikties 1-2 dalībnieki, t.sk. nepilngadīgs jaunietis (vismaz 16 gadus vecs), ja otra persona ir pilngadīga (vecāka par 18 gadiem), uzņemas atbalsta personas funkcijas un palīdzēs jaunietim projektu īstenot. Dalības pieteikums jāaizpilda katram pārstāvim!
Dalībnieku skaits apmācībās ierobežots un piekšroka dalībai tiks dota dalībniekiem, kuriem nav pieredzes, bet ir spēcīga ideja, motivācija un organizācijas atbalsts idejas īstenošanai, "Projektu nakts 2016" dalībniekiem, kā arī dalībniekiem, kas plāno iesniegt jauniešu apmaiņas projektu uz 2017. gada februāra termiņu.
Apmācības vadīs Jaunatnes starptautisko progammu aģentūras apmācītāji Līga Siliņa un Ieva Upesleja.
Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu tajās varētu piedalīties visas apmācību dienas! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sedz uzturēšanās (arī nakšņošanas), ēdināšanas un apmācību izdevumus, savukārt ceļa izdevumi uz apmācību norises vietu jāsedz Tev pašam/-ai.
Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani: Ginta Salmiņa (JSPA reģionālais sadarbības partneris), tālr.: 29256888, E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Realizēts Ciblas pagasta jauniešu projekts

Svētdiena, 24 februāris 2019 03:03

Ciblas pagasta jaunieši piedalījās projektu konkursā "Jaunieši novadam 2016", iegūstot no pašvaldības budžeta finansējumu 426 EUR apmērā, lai īstenotu projektu "Vecmuižas apkārtnes labiekārtošana". Projekta ietvaros tika iegādāti dēļi, skrūves, krāsa un citi piederumi, lai varētu izgatavot solus un galdus, tos nokrāsot un iecementēt. Projekta īstenošanā jauniešiem atbalstu un padomu sniedza jaunatnes lietu speciālists Aldis Tihovskis, kura vadībā notika soliņu izgatavošanas un uzstādīšanas darbi.
Soli un galdi ir atjaunoti. Tas būtiski uzlabo Eversmuižas apkārtnes ainavu. Atjaunotajiem soliem ir praktisks pielietojums – tos izmanto gan vietējie iedzīvotāji, gan tūristi, kas dodas ekskursijā pa Eversmuižas kultūrvēsturisko taku.
Projekta vadītājs ir Vairis Sprūžs.

Labi spēlējam arī Rēzeknes novadā

Svētdiena, 24 februāris 2019 03:03

17. septembrī Ciblas novada jauniešu futbola komanda ''Strauts'' piedalījās Futbolasporta dienā Rēzeknes novada Audriņos. Ciblānieši sacensībās "Rudens futbola kauss - Audriņi 2016" kopā ar Rēzeknes novada piecām jauniešu komandām cīnījās par godalgotām vietām.
Turnīrs bija sadalīts divās apakšgrupās. Ciblas novada jaunieši savā apakšgrupā ierindojās 1. vietā, bet finālspēlē pret komandu ''Feimaņi'' ciblānieši ar rezultātu 1 - 3 piekāpās un turnīrā palika augstajā 2. vietā.
Komandas ''Strauts'' sastāvā spēlēja Endijs Romanovs (kapteinis), Kristaps Tereško (vārtsargs), Egīls Jegorovs, Andris Duncāns, Lauris Vonogs; Igors Prikulis, Raivis Kozlovskis, Aigars Grahoļskis, Artis Reiniks un Viktorija Laugale. Pēc sacensību nolikuma, komandas sastāvā obligāti bija jāspēlē arī vienai meitenei, un Viktorija mūsu puišiem teicami palīdzēja.

Informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Svētdiena, 24 februāris 2019 03:03

Aktuālā informācija par skolēnu pieteikumiem darbam vasarā

Jau aprīlī pašvaldība izsludināja pieteikšanos skolēnu darbam vasarā gan pie uzņēmējiem, gan pašvaldībā sadarbībā ar NVA. Pieteikumu iesniegšanas termiņš pašvaldībā skolēniem bija 2016. gada 20. maijs, kā arī vienlaikus bija jāpiesakās skolēnu darbam NVA. Līdz termiņa beigām pieteikumus iesniedza 12 skolēni, un viens skolēns iesniedza 27.05.2016. Komisija ir izskatījusi un sarindojusi skolēnu pieteikumus saskaņā ar nolikumā norādīto kārtību.

Sākot ar 1. jūniju, pašvaldībā strādā pirmie trīs pretendenti, pa vienam Ciblas, Blontu un Pušmucovas pagastā. 

Ar skolēnu sarakstu un pieteikumu iesniegšanas datumiem var iepazīties pielikumā esošajā sarakstā.

Attachments:
Download this file (skoleni.docx)Skolēnu saraksts

Tiek pagarināta pieteikšanās konkursam Diena kā piedzīvojums

Svētdiena, 24 februāris 2019 03:03

Narvesen aktīvi iestājas par jauniešu iespējām attīstīties un kvalitatīvi pavadīt brīvo laiku, tāpēc, lai sniegtu iespēju sevi pierādīt pēc iespējas lielākam jauniešu skaitam, jau trešo gadu pēc kārtas tiek rīkots konkurss jauniešiem Diena kā piedzīvojums. Apzinoties skolēnu saspringto mācību gada noslēgumu, ir nolemts pagarināt pieteikšanās termiņu Narvesen rīkotajam konkursam Diena kā piedzīvojums līdz 2016. GADA 12. JŪNIJAM (IESKAITOT), lai ikvienam talantīgam un apņēmīgam jaunietim būtu iespēja pastāstīt par savām spējām! Šogad pieciem jauniešiem no visas Latvijas katram būs iespēja saņemt finansējumu līdz 2000 eiro savu ieceru realizēšanai. Pieteikties konkursam var projekta mājaslapā www.narvesen.lv/piedzivojums
Konkursa ietvaros jauniešiem tiks sniegta iespēja pierādīt sevi dažādās jomās, piemēram, mākslas, mūzikas, zinātnes, sporta, moderno tehnoloģiju u.c. No visiem pieteikumiem žūrija katrā Latvijas reģionā (Rīga, Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale) izvēlēsies piecus labākos pieteikumus, kas sacentīsies balsojumā, lai katra reģiona viens talantīgākais un uzņēmīgākais jaunietis saņemtu līdz 2000 eiro sava talanta attīstībai un ieceru īstenošanai.
Pieteikumus izskatīs un izvērtēs konkursa žūrija, kuras sastāvā ir Narvesen valdes priekšsēdētāja Katrīne Judovica, jauniešu organizācijas Avantis direktore Ilona Bičevska un Radio 5 balss Karmena Stepanova. Viņi izvēlēsies piecus labākos jauniešu pieteikumus katrā Latvijas reģionā, kas laika periodā no 2016. gada 8. jūnija līdz 1. jūlija plkst. 12.00 tiks virzīti interneta balsošanai, kur tālāk labāko pieteikumu katrā reģionā izvelēsies Latvijas iedzīvotāji.
Projektu organizē Narvesen Baltija kopā ar jauniešu organizāciju Avantis.
Papildu informācija:
Juliana Maniševa
Projekta koordinatore
Mob.: +371 29784612

Afiša

Lekcijas "Bērnu vecumposmu īpatnības, uzvedības problēmas”

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo