1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>

Jauniešu aktualitātes

24 Pušmucovas pamatskolas audzēkņi iestājās Jaunsardzē

Trešdiena, 23 janvāris 2019 09:22

   3. maijā Pušmucovā svinīgā pasākumā Jaunsardzes rindās tika uzņemti 33 jaunieši, tajā skaitā 24 Pušmucovas pamatskolas un 1 Ciblas vidusskolas audzēknis, pārējie – ludzānieši.
Pušmucovā jaunsargu vienība izveidojusies šī mācību gada laikā. Reizi nedēļā uz skolu brauca Jaunsardzes instruktors Ivars Novožilovs. Viņš ir ļoti gandarīts par gada laikā paveikto, jo pušmucovieši aktīvi piedalījušies nodarbībās un gandrīz visi, kas rudenī tās uzsāka, 3. maijā iestājās 304. Ludzas jaunsargu vienībā.
Jaunieši saņēma jaunsarga apliecību. To pasniedza JIC Jaunsardzes departamenta 2. novada nodaļas vadītājs Juris Lelis un 304. Ludzas jaunsargu vienības instruktors Ivars Novožilovs.

Lasīt tālāk...

Jauno mednieku sacensībās uzvar meitenes no Ludzas

Trešdiena, 23 janvāris 2019 09:22

9. aprīlī notika Ciblas biedrības „Strauts” un  Ciblas novada jauniešu centra "Impulss" sadarbībā ar Ciblas makšķernieku un mednieku kolektīvu „Arbalets” un IK „Lanas 777” rīkotās sacensības jauniešiem „Jaunais mednieks”. Biedrības vadītājs Aldis Tihovskis stāsta par to norisi.
– Sacensībās piedalījās 8 komandas, katrā pa 3 cilvēkiem. Tās Ciblā rīkojām pirmo reizi, bet esam ieguvuši labu pieredzi un pozitīvas emocijas, tāpēc gribētos arī nākamgad sarīkot vēl labākas sacensības.
Esmu ļoti pateicīgs par atbalstu un aktīvu līdzdalību sacensību rīkošanā Raimondam Taukačam (MMB „Arbalets”), kā arī jaunsardzes vienību vadītājiem Ivaram Novožilovam (Cibla un Ludza) un Valērijam Meškovskim (Zilupe).

Lasīt tālāk...

Meža dienās kopts Kurjanovas dabas parks

Trešdiena, 23 janvāris 2019 09:22

Ciblas biedrība „Strauts” jau vairākus gadus sadarbojas ar Valsts meža dienestu (VMD), rīkojot kopīgas talkas Meža dienas ietvaros. Par pasākumu, kas norisinājās šonedēļ, stāsta biedrības „Strauts” vadītājs Aldis Tihovskis:

Lasīt tālāk...

Aprīļa beigās Latgales reģionā notiks mācības par mentoringu "SOLIS KOPĀ"!

Trešdiena, 23 janvāris 2019 09:22

Apmācībās aicinām pieteikties jaunatnes darbiniekus, Eiropas Brīvprātīgā darba projektos iesaistītos, projekta "Proti un dari" dalībniekus un jaunatnes organizāciju pārstāvjus, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem.
Šajās mācībās tiks sniegta teorētiska un praktiska informācija par mentoringu, attīstītas mentoram nepieciešamas kompetences, sniegts atbalsts jauniešu mērķu uzstādīšanā un motivēšanā tos izpildīt, arī veidots mentoru savstarpējais sadarbības tīklu nākotnes darbībai un citas aktivitātes!
Apmācības notiks: 2016. gada 27.-29.aprīlī, atpūtas kompleksā "Ezerkrasti" (Rēzeknes nov., Čornajas pag., Dukstigalā).
Pieteikties apmācībām var, aizpildot elektronisku pieteikuma anketu: http://ej.uz/ltgsl
Pieteikšanās termiņš 19. aprīlis.
Informē Latvijas Lauku forums
Sandra Palma, Ludzas rajona partnerība

Ciblānieši veiksmīgi startē sacensībās „Pakaļ pavasarim”

Trešdiena, 23 janvāris 2019 09:22

31. martā Ciblas ciema centrā notika Ciblas novada, Ludzas un Zilupes jauniešu sacensības ar uzdevumiem "PAKAĻ PAVASARIM". Visi Ciblas iedzīvotāji un sportisti varēja redzēt dabas pārvērtības – no rīta lija stiprs lietus, bet neilgi pirms sacensībām jau spīdēja saulīte un pūta liegs pavasara vējš.
Sacensības notiek jau trešo gadu, un šogad uz tām ieradās jaunieši arī no kaimiņu novadiem (Ludzas un Zilupes). Divas komandas bija no Ciblas novada un no Ludzas, bet viena no – Zilupes.
Sacensību uzdevums bija ātrāk noskriet noteiktu maršrutu, pa ceļam veicot astoņus uzdevumus - tūrisma, militāros, atjautības, sporta, kā arī jāparāda ķerras vadīšanas prasmes. Komandas sastāvā bija jābūt trim zēniem un vienai meitenei. FOTO

Lasīt tālāk...

Afiša

02.02.2019 Zemledus makšķernieku sacensības "BĻITKA 2019" (Kurjanovas ezers)

Ciblas novada ģērbonis

Ciblas novada gerbonis bez malam 175

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs
  • Reklāmkarogs

LPR_logo